Skocz do zawartości
Nerwica.com

Siema


Ewgf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tu kolejny nerwicoman.

Uzalezniony od drugsów, alko, fajek itp. itd. Ale jestem już czysty 8 lat ponad, chodze na aa i takie tam terapie :)

Nerwica offkors ale sam nie wiem jaka, lekarze mnie leczą według nich na uzaleznienie ale to tak naprawde jest nerwica lękowa która mam pewnie przez dzieciństwo. Ojciec jest alkoholikiem, całe szczęscie matka go wywaliła z domu jak byłem jeszcze mały.

 

Rok czasu byłem bez leków, wcześniej brałem fluo, wenlafaksyne i paroksetyne. Na noc chlorprotiksen, perazyne, promazyne chyba to wszystko ... Relanium piątki potrafiłem zjeść cały op i zapić piwem. Klony itp. rekreacyjnie wiadomo.

Teraz czysto jade na wenli i probuję jakieś nowe goofna na spanie typu mianseryna ale jestem strasznie zamulony po tym na drugi dzień, leże po prostu bez sił ... po 5mg na wieczór już!!!. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak wszystko i wszyscy wkurfiają do okoła, jak dzwoni telefon to podskakujesz ze strachu, jak puka ktoś do drzwi to już czujesz ból w brzuchu. Nie idzie patrzeć ludziom w oczy tylko im chcesz skoczyć do gardła bo się patrzą to jak tu znaleść nowe otoczenie, jak wszystko męczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×