Skocz do zawartości
Nerwica.com

nie wytrzymuje ''zdrady''


Rekomendowane odpowiedzi

spotykałem się z dziewczyną rzadko, bo pracowałem... ale jednak czasem udało mi się wziąc wolny dzień i do niej jechałem i było niby ok. nie byliśmy w związku wiec ona jest niby bezkarna

 

i wczoraj mi sie przyznała że przespała się z innym i w sumie ok to jej sprawa, tylko po ch**a chciała sie ze mną spotykac itd itd.

 

odkad mi to powiedziała to ciągle bez przerwy o tym mysle i to mnie wykańcza, przeleżałem 8 godzin w łożku bez snu i boje sie jak bedzie dzis :?

 

a co najgorsze że zrobiła to z jakimś pionkiem 2 ligi niżej, przy pierwszym spotkaniu...

 

szm...

 

jak to przetrwać bo juz nie ogarniam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro spotykałeś się z dziewczyną rzadko i nie byliście w związku, to ona również podeszła do tego rzadko i jakby nie była w związku. Ty też mogłeś przecież. Spotykała się, bo może Cię lubiła, trudno powiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ona chciała się spotykać, poza tym byliśmy troche więcej niż znajomymi, niby się jej bardzo podobałem itd, a poza spotkaniami pisała do mnie codziennie

 

-- 14 lut 2015, 22:00 --

 

a cześciej nie mogłem się z nią spotkać, a do tego mówiła ze jest cierpiliwa bo ''woli nie robić tego wcale, niż z byle kim''

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×