Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć, jestem ćpunem


deadboy

Rekomendowane odpowiedzi

deadboy, dla mnie jesteś przede wszystkim człowiekiem :!: A to, że przy okazji bierzesz drugi, jest sprawą drugorzędną. Ja też ćpam, może nie dosłownie narkotyki, ale mocno uzależniające leki uspokajające i na chwilę obecną niewiele jestem z tym fantem zrobić :bezradny: ale nie czuję się z tego powodu jakaś gorsza. Każdemu się zdarza ... jesteśmy tylko ludźmi ... słabymi, błądzącymi, często zagubionymi :?

 

Fajnie, że masz chęć do zmian ... ale nie wyrzucaj sobie, jak Ci się coś od razu nie uda ! Wychodzenie z jakiegokolwiek nałogu jest niestety bardzo żmudnym procesem. Jeżeli zdecydujesz się na jakieś konkretne kroki, możesz na nas liczyć ( mam nadzieję :pirate: ), w każdym razie na mnie możesz :great: Mam nadzieję, że się jeszcze nie raz pojawisz na forum i będziesz zdawał relacje z postępów w Twojej detoksyfikacji, jak też gdy będziesz się chciał wyżalić na jakieś niepowodzenie, czy upadek, który zapewne po drodze Ci się przytrafi. Ze swojej strony życzę Ci trafnych decyzji, sił do walki o siebie i życzliwych ludzi na swojej drodze. Pozdrawiam Cię serdecznie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Deadboy, kiedyś brałem twarde i piłem mnóstwo alkoholu do tego. Obecnie czasem się napiję i zapalę splifa, ale np. amfy nie biorę już 8 lat, a od amfy dostałem szajby, odbiło mi. Mdmów też już 8 lat. Generalnie twardych nie biorę :3. I trzymam się, wal śmiało z czym chcesz. Sam byłem ćpunem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy niczego nie brałam, nie paliłam, nawet pijana nigdy nie byłam. Ale wiem, jak to jest, bo jak byłam w psychiatryku, to napatrzyłam się na wielu ćpunów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×