Skocz do zawartości
Nerwica.com

Tomasz Lipiński, Witkowski o swojej depresji


Gość klex

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo ciekawa rozmowa z Lipińskim, wiedziałem że miał epizod z depresją ale teraz znam więcej szczegółów. W kwietniu wychodzi jego książka a wcześniej nowa płyta, nie mogę się doczekać. Ciekawe co powiedział, że z depresji się nie wychodzi tylko trzeba nauczyć się z nią żyć... przerażające!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawa rozmowa z Lipińskim, wiedziałem że miał epizod z depresją ale teraz znam więcej szczegółów. W kwietniu wychodzi jego książka a wcześniej nowa płyta, nie mogę się doczekać. Ciekawe co powiedział, że z depresji się nie wychodzi tylko trzeba nauczyć się z nią żyć... przerażające!

 

No nic dziwnego, że musi z nią żyć skoro on jest niewyleczony. To widać. Poza tym wspomniał o tym, że mówi głośno o depresji pierwszy raz. Widać, że nie przeszedł psychoterapii. Ratuje się w buddyzmie ale widać, że wiara nie daje takiego wglądu w siebie jak porządna psychoterapia, on jest po prostu chory. Nieleczony. Więc nic dziwnego, że nauczył się z nią żyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co powiedział, że z depresji się nie wychodzi tylko trzeba nauczyć się z nią żyć... przerażające!
heh, ciekawe jak nauczyć się żyć z ciężką depresją. Nie wyobrażam sobie też jak można pisać książki w silnej depresji czy robić muzykę, no ale to tylko moje wyobrażenie na temat depresji, bo przecież jest jej tyle rodzajów co osób na nią cierpiących, chociaż w w kryteriach diagnostycznych większość objawów jest wspólna dla tej choroby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×