Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wybory na prezydenta.


wiejskifilozof

Na kogo zagłosujesz w II turze?  

76 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo zagłosujesz w II turze?

    • Dudę
      34
    • Komorowskiego
      19
    • Na nikogo- pójdę na wybory, ale oddam "pusty" głos na znak protestu
      4
    • Na Magdę Gessler
      6
    • Nie idę na II turę wyborów
      13


Rekomendowane odpowiedzi

detektywmonk, PSL to wyjątkowe ku... (panie lekkich obyczajów) polityczne. Pójdą z każdym i wszędzie, są nielojalni, a Kłopotek to zupełna menda, a nie facet. :roll:

Coś w tym jest.Jarubas by chciał i z kościelnym PIS to kolacji.Ale muszę przyznać,że głosowałem na PSL w wyborach samorządowych.A mąż mojej koleżanki jest radnym z PSL.On lat 44, ona lat 41.Dziś do mnie dzwoniła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 kwietnia w Warszawie na demonstracji Wolnych Konopi zjawi się co najmniej trzech kandydatów - Ogórek, Palikot i Korwin, a być może dołączy do nich Kukiz. Podoba mi się to. Może i ja wpadnę na demo, jeśli zbiorę się jakoś do wyjścia. Ktoś się pisze? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu się nie zgodzę. Większość ludzi ma jakieś tam poglądy sytuuja się po prawej lub lewej stronie.
I tu się mylisz ponad połowa Polaków nie ma żadnych sprecyzowanych poglądów to są ci co nie chodzą na wybory plus wielu nawet tych chodzących którzy jednego roku mogą glosować na SLD a za rok na PiS. Zresztą nawet wiele osób uważających się za prawicowych tak naprawdę jeśli chodzi o gospodarkę to typowa lewica z tęsknota za komuną- minimum połowa wyborców PiS zwłaszcza ci po 60-ce. U mnie w pracy to podejrzewam że część osób nie wie kto jest premierem Polski , spory polityczne są im obce i nikt nie odróżnia lewicy, prawicy i centrum bo dla nich wszyscy politycy to złodzieje. Pobył byś trochę wśród nizin społecznych, klasy robotniczej, zwłaszcza tereny post pegeerowskie to byś zobaczył że 80% ma w dupie politykę( zwłaszcza młodzi i kobiety) , a to czy przy korycie jest PO czy PiS nie ma dla nich żadnego znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0 kwietnia w Warszawie na demonstracji Wolnych Konopi zjawi się co najmniej trzech kandydatów - Ogórek, Palikot i Korwin, a być może dołączy do nich Kukiz. Podoba mi się to. Może i ja wpadnę na demo, jeśli zbiorę się jakoś do wyjścia. Ktoś się pisze? :D

 

o,może być śmiesznie,chyba się wybiore :D

 

-- 14 kwi 2015, 18:37 --

 

btw.mój kandydat.może nie idealny ale lepszego nie widze

 

[videoyoutube=player_embedded&v=e61VUQzeqQo][/videoyoutube]

 

-- 14 kwi 2015, 18:38 --

 

[videoyoutube=e61VUQzeqQo][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carlosbueno, to co piszesz,jest najbardziej sensowne na tym forum.Ja znam takich ludzi,których polityka nie interesuję.To ludzie w różnym wieku.Mają i lat 20 i lat 80.Mówienie,że Polacy są strasznie upolitycznieni do jakiś żart.

Ludzie ci, wolą obejrzy Barwy Szczęścia niż Kropkę NAD I,z jednego powodu.Bo nie są politycznie zaangażowani.

Oni jak już oglądają program informacyjny, to na takiej zasadzie, patrzą się na tv.Jedzą kanapkę, lub piszą esemesa.A jak ich się zapytać o to, co jakiś minister powiedział to potrafią powiedzieć, nie wiem nie pamiętam.

Często słychać, takie też opinie.Nie ma na kogo głosować.Wszyscy złodzieje i oszuści.Duda,Komorowski,Palikot.

Ja muszę przyznać,że w realnym życiu bardzo rzadko rozmawiam o polityce.Z mamą rozmawiam o tym,czy Bartek po rozwodzie z Emilką zwiążę się z Paulinką.To z Pierwszej Miłości,czy też wróci Malwina.

Rozmawiam o zwierzętach.Ostatnio jestem na etapie poznawania gryzoni.Choćby ciekawe myszy z Ugandy.

Tak więc ludzi żyjących bez polityki jest całkiem sporo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buka, Kukiz jest OK, przynajmniej z sensem mówi i bez tego niepotrzebnego wzbudzania sensacji jak JKM, no i potrafi nieźle śpiewać, no ale na wygraną szans nie ma bo wygląda jak pijak i większość ludzi go nie zna a przeszłość muzyka rockowego też może niektórym wadzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Kukiza cenię wyłącznie za ten utwór:

 

[videoyoutube=m_ATXXfYx3s][/videoyoutube]

 

Niestety, zmienił się, nawrócił, w międzyczasie był czynnym alkoholikiem, a potem poszedł zupełnie w prawo, więc zupełnie nie moja bajka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No po Kukizie to widać, że z niejednego blatu krechę wciągał. Ale nie ma co się dziwić. Jakbym ja był muzykiem rockowym, to też pewnie nieraz by mnie wynosili jak Janka Wiśniewskiego w psach Pasikowskiego. Się zrymowało hehe. A tak swoją drogą to JKM wzbudza sympatie tymi swoimi szaleństwami u wielu ludzi. Jednak czasem jak coś pierdolne, to buty spadną. Taki już jego urok. Ma mądry plan gospodarczy, ale kiepski z niego strateg. Nie potrafi czasem coś walnąć populistycznego coby te kobity dowartościować, tylko mówi, że kobieta przesiąka poglądami człowieka z którym sypia. To ciekawe że penis może przekonywać do wolnego rynku. Kopulacja> przesiąknięcie poglądami > niższe podatki. Rozpowiem to innym przedsiębiorcom, że broń przecwi komunistom to plemniki. Każda wielka idea na początku była herezją.

Trochę się zgrywam, ale głosuje na JKM. Reszta mi nie podchodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pinda, ja tam nie wierzę w takie tłumaczenia. Kiedyś, jeszcze jako mały diabełek-sadysta, puściłem ten kawałek babci i nie dostałem wówczas obiadu! Tak że Kukiz wywołuje u mnie mieszane uczucia. No i nie chciałbym, żeby prezydentem był alkoholik, bo jakoś za dużo ich już mieliśmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komorowski ma poparcie zerowe w internecie,a ogromne w prawdziwym życiu.

W prawdziwym życiu też ma małe. W telewizji ma duże, ale tam robią propagandę, a na wyborach się fałszuje, co pokazały już ostanie wybory gdzie tysiące głosów przepadły, a osoby które o tym mówiły były zastraszane.

:brawo:

Dokładnie tak. Realnie ma coś około 40% +/- z racji bycia prezydentem i z racji posiadania ogromnego parasola medialnego który chroni go nawet przed jego własnymi wpadkami typu szogun ale też przed sprawami ciężkiego kalibru typu jego powiązania ze skok Wołomin WSI i czyj syn gdzie pracował......

Przy odrobinie szczęścia jest szansa żeby komór wybory prezydenckie przegrał. Zależy kto zajmie 3 miejsce i z jakim wynikiem. Jeśli na 3,4 miejscu uplasuje się duet Korwin kukiz to perspektywy są niezłe bo komór juz w tej turze skręcił mocno w lewo i ciężko mu będzie stać się znów udawanym prawicowcem.

Ponoć ma być debata w TVP 1. Wszyscy kandydaci potwierdzili ze chętnie wezmą udział w niej prócz komora bo jak powiedział Nałęcz prezydent nie wie czy znizac się do debaty np z korwinem czy kukizem. Jak zwykle pycha na maksa a jak wiadomo pycha kroczy przed upadkiem.

No chyba ze to zaszło juz tak daleko za będą chcieli powtórzyć numer z wyborów samorządowych. Już wiadomo ze głosy będą liczone ręcznie bo system do reszty padł. Niestety przy małej różnicy głosów między kontrkandydatami w 2 turze dorobienie trochę głosów niewaznych może stanowić różnicę na wiadomo czyją korzyść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pinda, ja tam nie wierzę w takie tłumaczenia. Kiedyś, jeszcze jako mały diabełek-sadysta, puściłem ten kawałek babci i nie dostałem wówczas obiadu! Tak że Kukiz wywołuje u mnie mieszane uczucia. No i nie chciałbym, żeby prezydentem był alkoholik, bo jakoś za dużo ich już mieliśmy.

 

Mnie to też nie przekonuje, ale nie mam powodów, by nie wierzyć. Alkoholik to dla mnie nie tak straszny zarzut, Kukiz po prostu jest wiecznie wku*wiony, widzi spisek, układy, pie*doli system. Intelektem nie grzeszy, co było widać po jego reakcji na to, że Sony zerwało z nim kontrakt na płytę z Borysewiczem.

Moj ulubiony kawałek tego pana, właściwie Piersi, to cover

[videoyoutube=g6OlgBHkULU][/videoyoutube]

ukazał się na składance Machiny (kto pamięta to cudo?) "Polska młodzież śpiewa zagraniczne piosenki" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kukiz po prostu jest wiecznie wku*wiony, widzi spisek, układy, pie*doli system.

A niby nie ma u nas żadnego układu ? Dlaczego niby w tej wolnej Polsce pierwszym prezydentem został Komunista ? dlaczego następni byli agentami bezpieki ? dlaczego nic się w Polsce nie robi z mafią węglową i paliwową ? dlaczego nie słychać nic o rozwiązywaniu przez służby specjalne przestępstw gospodarczych, tylko pojawiają się dowody na to że to służby kreują afery ? dlaczego przeszła ustawa która nakazuje nam wypłacać emerytury żydom ? oraz ustawa która dopuszcza wejście obcych wojsk na nasz teren, bo przecież ludzie zaczynają się denerwować coraz bardziej, a nasze wojsko do swoich strzelać nie będzie. Dlaczego jesteśmy tak zadłużeni ? Ja nie lubię skrajności. Ktoś kto węszy spiski wszędzie jest chory. Ale ktoś kto uważa, że one w ogóle nie istnieją i patrzy na świat przez różowe okulary też popada w drugą skrajność. Tak jak mówił słynny włoski pisarz Umerto Eco, że spiski się zdarzają, ale nie wszystko jest wynikiem spisku. Jednak się zdarzają i taki spisek w Polsce istnieje, bo rządzi dalej stary PRL-owski układ czego dowodem jest, że żaden komunista do dziś nie usłyszał wyroku.

Swoją drogą śmieszy mnie jeszcze te gadanie " 25 lat wolności" . Jako przedsiębiorca muszę " przymusowo" się ubezpieczyć. Przymusowo... to jest ta wolność ? Każdy kto robi w biznesie widzi jak prawo jest chore, a to co robią urzędnicy, to szok. Ciągłe kontrole fiskalne to norma ;) No ale system jest ok przecież, może to moje myślenie jest jakieś takie spiskowe ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe... fajna samokrytyka.

Nie mówię nigdy czegoś na co nie mam dowodów. Wspomniane ustawy i wyniki głosowania są na internecie i zaraz mogę dać ci linki. Mogę dać ci link do informacji ilu komunistów zostało rozliczonych po 89 r. Jaruzelski był oficjalnie pierwszym prezydentem, to się zgadza. Lech Wałęsa i Aleksander Kwaśniewski funkcjonują w IPN jako agenci służb specjalnych. Gdzie niby węszę wszędzie spiski ? mówię o informacja na które są jawne i nie zarzucam czegoś komuś bez pokrycia tych słów. Chore spiskowe myślenie polega na tym, że zarzucasz coś komuś bez żadnych dowodów, bo na pewno to ci żydzi .... bo na pewno to tamci. To że Polską rządzi układ też nie wyssałem z palca. Mówi o tym były dziennikarz TVP i gazety Wprost Wojciech Sumliński, który opowiada o tym, że mu służby zniszczyły życie za to że starał się ten układ pokazać. Jest to człowiek, który też ma na wszystko dowody, bo każde słowo bez poparcia tego jakimś faktami może się skończyć sprawą w sądzie. Ale łatwiej sprowadzać dyskusję na taki poziom. Na ch.uj komu argumenty ? co nie mordo ? ;) Jeśli mi udowodnisz, gdzie mówiłem nieprawdę i węszyłem spisek, to możemy pogadać. Może się okazać, że wyjdziesz na debila, dlatego lepiej rzucić jakiś epitet i daruj sobie fakty. Może nazwij mnie faszystą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×