Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wybory na prezydenta.


wiejskifilozof

Na kogo zagłosujesz w II turze?  

76 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo zagłosujesz w II turze?

    • Dudę
      34
    • Komorowskiego
      19
    • Na nikogo- pójdę na wybory, ale oddam "pusty" głos na znak protestu
      4
    • Na Magdę Gessler
      6
    • Nie idę na II turę wyborów
      13


Rekomendowane odpowiedzi

Na Ogórek to chyba ze względu wygląd chcesz zagłosować - pani pseudodoktor o umysłowości blondynki, super prezydent byłby - chyba dla gospodyń wiejskich, oglądających telenowele. Chociaż jaki kraj taki prezydent...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym roku to normalnie 8 wspaniałych startuje, osiem koni zorro goni- strażnik żyrandola, ziemski avatar Lecha, mam zeza więc nie kradnę, słodka idiotka, dzierżawca spluwy i wibratora, pan biceps, grodzka, nosił wilk razy kilka, król nasz janek I. Niestety z całej tej eskadry najlepszy z najgorszych jest strażnik żyrandola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma na kogo głosować, zastanawiam się nad Korwinem choć z połową jego poglądów się zdecydowanie nie zgadzam ale jest on jakby nie było najzacieklejszym przeciwnikiem mainstreamowej sitwy. Ogórek to za to najlepiej wygląda i zna chyba nieźle angielski i jako reprezentantka narodu by się może i sprawdziła no ale politycznie byłaby sterowana przez Millera i jemu podobnych. Jakby Ikonowicz kandydował to bym na niego zagłosował ale na to się nie zapowiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, co to znaczy, że obiecujesz wszystko :roll: ? Doprecyzuj nam. Domyślam się, że zwiększyłbyś liczbę rezerwatów i parków narodowych ze względu na dobro zagrożonych gatunków, dofinansowania do książek, wirtualne biblioteki, jeszcze jedna sprawa, ale :mhm: Pół foruma byś miał, ale żeby powalczyć z "najlepszymi", to trzeba czegoś więcej :bezradny:

 

Hans, prywatyzacja lasów odpada :nono:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się waham na kogo głosować.Mam wybór między Komorowski i Ogórek, resztą mi nie odpowiada.

Czyli rozważasz wybór konserwatywnego szlachciury, co to się zastanawia, czy podpisać tę konwencję anty-przemocową czy nie? Daj spokój, Mąki, ponoć jesteś za świeckim państwem.

Może od razu na Dudę zagłosuj :D

 

-- 08 lut 2015, 14:11 --

 

Jeżeli Waldemar Deska uzyska 100tys. podpisów, to ma mój głos.

W przeciwnym wypadku Anna Grodzka (a niech się uczy tolerancji naród polski!).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Ogórek to chyba ze względu wygląd chcesz zagłosować - pani pseudodoktor o umysłowości blondynki, super prezydent byłby - chyba dla gospodyń wiejskich, oglądających telenowele. Chociaż jaki kraj taki prezydent...

Bo żaden prawicowy mi nie odpowiada.

 

-- 08 lut 2015, 15:55 --

 

detektywmonk, co to znaczy, że obiecujesz wszystko :roll: ? Doprecyzuj nam. Domyślam się, że zwiększyłbyś liczbę rezerwatów i parków narodowych ze względu na dobro zagrożonych gatunków, dofinansowania do książek, wirtualne biblioteki, jeszcze jedna sprawa, ale :mhm: Pół foruma byś miał, ale żeby powalczyć z "najlepszymi", to trzeba czegoś więcej :bezradny:

 

Hans, prywatyzacja lasów odpada :nono:

Będziecie wszyscy zdrowi i szczęśliwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Ogórek to chyba ze względu wygląd chcesz zagłosować - pani pseudodoktor o umysłowości blondynki, super prezydent byłby - chyba dla gospodyń wiejskich, oglądających telenowele. Chociaż jaki kraj taki prezydent...
Bo żaden prawicowy mi nie odpowiada.

 

O rany Detektyw na głupią jak but babeczkę zagłosujesz bo nikt inny ci nie pasuje? To lepiej w ogóle nie głosuj.

 

Będziecie wszyscy zdrowi i szczęśliwi

Kurcze czarodziej - forumowy Harry Potter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Ogórek to chyba ze względu wygląd chcesz zagłosować - pani pseudodoktor o umysłowości blondynki, super prezydent byłby - chyba dla gospodyń wiejskich, oglądających telenowele. Chociaż jaki kraj taki prezydent...

 

Dokładnie dlatego rozważam jej kandydaturę. Jak już jakiś bandzior ma mnie okradać i okłamywać, to niech chociaż to będzie bandzior przyjemny dla oka.

 

Głosuje na kota buki

 

Liar! To kot buki głosuje na ciebie. Publikował ostatnio list poparcia na swoim blogu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Ogórek to chyba ze względu wygląd chcesz zagłosować - pani pseudodoktor o umysłowości blondynki, super prezydent byłby - chyba dla gospodyń wiejskich, oglądających telenowele. Chociaż jaki kraj taki prezydent...

 

Dokładnie dlatego rozważam jej kandydaturę. Jak już jakiś bandzior ma mnie okradać i okłamywać, to niech chociaż to będzie bandzior przyjemny dla oka.

 

Głosuje na kota buki

 

Liar! To kot buki głosuje na ciebie. Publikował ostatnio list poparcia na swoim blogu.

 

Niestety tak myśli 3/4 Polaków - kandydaci to bandziory, więc wybiorę mniejsze zło. W ten sposób prezydentem zostaje taki Komorowski - nigdy nie widziałem drugiego polityka tak nie mającego wyrazu i tak nienaturalnie przemawiającego (pomijam brak nuty wiarygodności w tym co mówi). I na pytanie czemu ludziena niego głosują, pojawiają się jakże górnolotne hasła typu "skoro już był to niech dalej będzie" i twierdzą, że tak już musi być.

Najbardziej podoba mi się narzekanie na polityków, przy których nazwisku stawiało się krzyżyk na wyborach. Ale co tam, za kilka lat robi się tak samo. "Bo tak już musi być".

Nie glosujmy na tzw. mniejsze zło. Choćby nawet nasi kandydaci mieli mieć wynik 1% to lepiej na nich postawić.

Aaa no i tradycyjnie kolejny raz będzie rozwalało mnie, jak ludzie którzy nie poszli do urny będą zaciekle brać udział w dyskusjach na temat ujowo wybranego prezydenta i reszty tego zasranego towarzystwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego jeszcze obiecuję :

-Ładną pogodę

-krótsze kolejki (wszędzie)

-udane randki (seks na pierwszej)

_każdy film polski z Oskarem.

-Nie tuczące jedzenie.

-cena każdej książki 1 grosz.

-nie zapychające się sedesy.

-fajne prezenty na każdą uroczystość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma na kogo głosować. Komorowski odpada ze względu na niejasną przeszłość i przymiarki do prywatyzacji lasów.

Komorowski moim zdaniem jest ostatnim kandydatem na którego ludzie powinni głosować. Już lepszy Korwin....

Podpisał 67, podpisał złodziejską kradzież ludzkich oszczędności z OFE, pilnuje żyrandola, podpisał GMO, sam praktycznie się wysłowić nie umie.

Do tego konszachty z WSI. Czytałem jego życiorsy to ponoć jako opozycjonista był zacnym człowiekiem, nawet siedział. Wszystko do czasu jak po 89 roku został wice ministrem obrony kiedy to zapoznał się z WSI i zmienił krytyczny do tych zbrodniarzy i kanciarzy stosunek.

Koleś jest wart tyle co jego dany order dla Michnika + ich czekoladowy orzedł. Reprezentuje to co w polityce PO i rządzie jest najgorsze, czyli kłamstwo, propagande, zakulisowe dziwnne konszachty z biznesem, a po cichu uchwalanie Antypolskich, antyobywatelskich ustaw typu 67....

Do tego ponoć do spółki z Rostim i Tuskiem chcieli sprzedać lasy a pieniądze z tego odzyskane oddać Żydom.

Cytując mojego ulubionego posła PO Stefana mam ADHD Niesioła Niesiołkowskiego który parafrazował wypowiedź jakiegoś PiSowca "Szczęsny Branicki i Rzewuski zdrady narodowej mogliby się od Komora i od Tuska uczyć".

Ja tam głosuje na Dudę. Koleś jest młody, wykształcony -dr prawa (a Bronek to zaledwie magister), doświadczony poseł wiceminister i zwyciezca rankingu na najaktywniejszego polskiego europosła. Do tego myśli po polsku i o polsce. Ideałem nie jest ale nic lepszego nie ma.

Od Komora nawet Olek prawie mgr Sztolzman był lepszym i aktywniejszym prezycentem. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komorowski albo Ogórek, nie ma innych opcji, niestety. Dudę kompromituje już sam fakt bycia członkiem PiS-u. W dodatku, jak sam stwierdził, chce kontynuować "dziedzictwo Lecha Kaczyńskiego". Od samego tego stwierdzenia, kompletnie idiotycznego i kłamliwego, robi się niedobrze. Lechu był najbardziej nieporadnym, nieudanym, dennym prezydentem Polski w historii. Brat zrobił mu wielką krzywdę, że na siłę kazał być prezydentem, a ten uciekał jak mógł od pełnienia urzędu (a to dyspepsja, a to przeziębienie, a to inna niedyspozycja).

 

Komorowski, po serii wpadek na początku, wyrobił się trochę. Nie muszę się za niego wstydzić, niczego więcej nie oczekuję od Prezydenta, to bardziej reprezentacyjna funkcja. I tak liczy się rząd.

 

Do pani Ogórek mam podobny "stosunek" jak na_leśnik. ;)

 

Ważne jednak, żeby na wybory w ogóle iść, choć nie za bardzo się chce. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reelekcja? Kochana Polsko. Prędzej zawitam do Irkucka niż zagłosuję na Komorowskiego, haha. Nie idzie słuchać tego co ten człowiek mówi, napisane wyuczone przemówienia owszem, ale jak mówi od siebie to przełączam program ew. wytrzymuję, słucham i potakuję śmiejąc się w głos. Nie ma na kogo głosować, no bywa. Przypomina mi się mina Komorowskiego po przemówieniu R. Laudera na obchodach 70. rocznicy wyzwolenia Auschwitz, to lubię, można gdzieś powtórkę obejrzeć? :D Chociaż ja nie potrzebuję jej oglądać, dobrze pamiętam ten widok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×