Skocz do zawartości
Nerwica.com

Trzy sposoby jak "na okrętkę" wejść na PW.


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

1. Na stronie głównej gdzie mamy łącze-

"0 nowych wiadomości"/

"X nowych wiadomości"/

"0 nowych wiadomości, Nieprzeczytane wiadomości: X"

 

próbujemy kliknąć punkt wysunięty najbardziej na prawo- koło "(...)ści"

 

2. Na stronie głównej wchodzimy w Panel użytkownika -> Prywatne wiadomości -> Otrzymane

 

3. Wchodzimy na profil dowolnego użytkownika -> klikamy ikonkę "PW" -> Otrzymane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, Nie, chodzi o to, że niektóre osoby, które korzystają z urządzeń mobilnych albo mają ustawioną nietypową rozdzielczość nie mogą wejść na swoją skrzynkę pw, bo ten dupny banner na głównej nachodzi na hiperłącze. Więc dla tych osób jest poradnik jak można inaczej wejść do swojej skrzynki pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zebrec , aj jestem starej daty. Powiedz mi czy istnieje możliwość ,żeby ktoś inny czytał moje PW niż osoba do której to PW jest skierowane??? Jakimiś -rozumie się - machlojami ???

 

Nie ma takiej możliwości.

Tylko najwyższy admin może czytać cudze pw jak a) ma dostęp do bazy sql, b) naniesie drobną modyfikację do My PHP c) albo wgra moda Private Message Moderation. Ale u nas admin nie ma takich narzędzi, a jakby miał to by nie czytał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, ale wyskakuje na nowo jak tylko się odświeży strone :?

 

jak klikniesz ikone adblocka ,przy pasku adresu, otworzy sie okienko , tam wybierasz blokuj element, nstepnie klikasz na rekalame, , wyskoczy okienko dodaj filtry , jak tam zaakceptujesz, będzie na stałe zablokowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×