Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam,


Sirgo23

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam 20 lat jestem studentem.

Zarejestrowałem się tutaj, bo potrzebuję pomocy. Tej nagłej jak i być może długotrwałej.

Wydaję mi się, że mam w sobie coś z borderline tzn. od zawsze coś było ze mną nie tak tylko

nigdy nie wiedziałem co.

Do rzeczy.

Zawsze krzywdziłem ludzi, mam problemy z okazywaniem uczuć. Potrafią być skrajne, nieadekwatne do sytuacji, a czasem

potrafię nic nie czuć. Ostatnio źle wypowiedziałem się o pewnej dziewczynie jakby wprost powiedziałem coś czego nie

powinienem , nie wiem dlaczego. Bardzo tego żałuję i będę to pewnie rozpamiętywał.

Nie wiem czy powinienem ją przeprosić? To znaczy na pewno powinien zrobić to zdrowy, normalny człowiek, ale czy osoba z borderline

nie pogorszy tylko sytuacji? Wszelkie kontakty międzyludzkie, szczególnie te z płcią przeciwną to piekło. Wydaję mi się, że lepiej będzie

nic nie robić nawet jeśli na jeden dzień przeze mnie ma być wkurzona, smutna czy płakać, ale w końcu zapomni, a przez kontakt z nią

mogę tylko bardziej spieprzyć to wszystko. Nie wiem. Znajduję same poradniki jak postępować z ludźmi z borderline, ale nie ma żadnych co powinni robić ludzie z borderline ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×