Skocz do zawartości
Nerwica.com

Głosujemy na Blog Roku 2014


Candy14

Rekomendowane odpowiedzi

Pieniądze idą na cele charytatywne... ludzie. Jestem niemile zaskoczona waszymi komentarzami.

Na tym obrazku to nie jest napisane!

 

Chociaż w sumie... w Polsce jesteśmy. Tu nic mnie nie powinno zaskoczyć.

Dokładnie, jebani oszuści i złodzieje na każdym kroku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieniądze idą na cele charytatywne...

 

Tak jak te?

http://pl.wikipedia.org/wiki/Kidprotect.pl

 

Rzygać mi się chce tymi "celami charytatywnymi"

Każdy naiwniak wspierający cwaniaczków według współczesnych kanonów zasługuje na miano CZŁOWIEKA, natomiast pozostali zasługują już tylko na miano człowieka... albo gorzej

 

Warunkowanie możliwości zagłosowania skubnięciem na kasę za SMS z daleka już mi śmierdzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

INTEL 1, gdybym na każdym kroku zastanawiała się kto, co, gdzie i jak, na co, po co, komu to stałabym się zgorzkniałą babą widząc na każdym kroku przekręty(to już podchodzi trochę pod paranoje nie sądzisz?). A tak jestem tylko zaburzoną, ale mimo wszystko wierzącą, że dobro istnieje. Gdzieś....tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieniądze idą na cele charytatywne... ludzie. Jestem niemile zaskoczona waszymi komentarzami.

Chociaż w sumie... w Polsce jesteśmy. Tu nic mnie nie powinno zaskoczyć.

 

Ja smsa wysłałam i bardzo mocno trzymam kciuki za Dominikę :*

 

1,26 Was nie zbawi :roll:

 

slow motion, w Polsce każdy ciągnie w swoją stronę, żeby jak nawiercaj się nachlapać. Polacy chyba nigdy nie bedą społeczeństwem obywatelskim.

 

[videoyoutube=82HzNBTGxoA][/videoyoutube]

 

:D

 

INTEL 1 i Pieprz mają rację. W tym kraju żerując na dobroci ludzi zrobiono już tyle przekrętów, że zwyczajnie mam prawo nie ufać w takie smsowe zabawy. Z forum Dogomania też pamiętam jak się ludzie dali nabrać na zdjęcia ściągnięte z Internetu i wpłacali pieniądze (wyszukiwanie obrazem w Google jeszcze wtedy nie działało). Ja jestem z domu nauczony pomocy zwierzętom, na zasadzie, że wszystkie zwierzęta jakie kiedykolwiek były u nas/u mnie w domu to bezdomne znajdy, żadne smsy, wpłacanie na konta itd. mnie nie interesują. A jakbym Wam opisał, co się działo, kiedy jadąc autem natknąłem się na potrąconego i żywego jeszcze dzika, to byście zwyczajnie nie uwierzyli (chodziło mi o to, żeby ktoś przyjechał i dobił zwierzę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blogerzy zarabiają na czytelnikach więc jest to wzajemne...

Co jest wzajemne? Czytelnicy zarabiają na blogerach czy co?

 

-- 05 lut 2015, 20:41 --

 

slow motion, przepraszam jeśli poczułaś się przeze mnie zaatakowana. Jestem na nie tej akcji z powodów które wymieniłem, ale do Ciebie czy Dogomaniaczki nic nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

INTEL 1, gdybym na każdym kroku zastanawiała się kto, co, gdzie i jak, na co, po co, komu to stałabym się zgorzkniałą babą widząc na każdym kroku przekręty(to już podchodzi trochę pod paranoje nie sądzisz?).

Gdyby większośc była "zgorzkniała" i "paranoidalna" to wszelakiej maści bydlęta straciły by rację bytu. Ale ponieważ owa większośc nie chce być przez innych określana jako "zgorzkniała" i "paranoidalna" to bydlętom bezrobocie nie grozi.

A poza tym z jakiegoż to powodu człowiek nie dający się na każdym kroku ruchać ma być szufladkowany negatywnie przez tych, którym takowe ruchanie w niczym nie przeszkadza ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×