Skocz do zawartości
Nerwica.com

Homoseksualizm - czy powiedzieć rodzicom?


Gość slow_down

Rekomendowane odpowiedzi

Aranjani, Mój głos idzie na Ruch Narodowy :) to nie będzie takich problemów

 

Aranjani, Geje to chorzy ludzie i taka prawda , nie mów mi że to jest normalne

 

Swój chłop :brawo: ! Prawica górą.

 

Moim zdaniem, gejostwo nie jest normalne. Cóż, mogę mieć swoje zdanie. Widać nie idę z duchem czasu i jestem średniowieczny, zacofany. Homofobem nie jestem, bo nie mam fobii na tle homo, po prostu nie jestem pod tym względem tolerancyjny i już. Chłop z chłopem? Dla mnie to jakieś wynaturzenie. Nie obrażam nikogo, ale dla mnie homoseksualizm nie jest normalny. Tak tak, wśród zwierząt też występuje homoseksualizm - co już było argumentem mojej znajomej w trakcie rozmowy z nią. Jeśli ktoś się porównuje do zwierząt, co cóż, współczuję ;) Zaznaczam, że nie jestem moherem i fanatykiem religijnym.

 

Poza tym, niech sobie geje robią pod kołdrą co chcą, ale te wszystkie parady i obnoszenie się z tym jak ze złotem medalem olimpijskim jest żałosne.

A co do człowieka zakładającego ten temat - prędzej czy później Twoi rodzice się o tym będą musieli dowiedzieć. Ale na razie wstrzymałbym się z poinformowaniem ich o tym, póki jesteś na ich utrzymaniu i z nimi mieszkasz. Jeśli są katolikami, to już tym bardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow_down, autor wątku nic nie mówił że uczestniczy w paradach gejowskich, to że jestem gejem nie znaczy że się z tym publicznie obnosi i wymaga specjalnych praw, po prostu boi się przyznać rodzicom to chyba normalne zwłaszcza w takim kraju jak Polska( choć są jeszcze gorsze w tym względzie). A rodzice jeśli są katolikami a z dużym prawdopodobieństwem są to powinni mieć szacunek dla każdego człowieka kościół może i nie popiera gejów ale tez nimi nie pogardza choć wielu tzw prawicowców mówi inaczej.

 

A odnośnie prawicy to ona cierpi na jakaś chorobę zainteresowania homoseksualizmem a im bardziej radykalna tym większe zainteresowanie i nienawiść jakby to była jakaś kluczowa sprawa dla państwa a stosunek do tego zagadnienia jest dla niej głównym wyznacznikiem poglądów politycznych.

 

-- 03 lut 2015, 23:33 --

 

slow_down, najmądrzejszy wpis w tym dziale , popieram w 100% są jeszcze na szczęście normalni ludzie na tym świecie :)

najnormalniejsi są w państwie islamskim http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Panstwo-Islamskie-zrzucilo-geja-z-7-pietra-Przezyl-ale-dobili-go-kamieniami,wid,17230682,wiadomosc.html?ticaid=114477 o takim czymś pewnie wielu z was marzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego rozdzieliłem swoje zdanie na temat homoseksualizmu od wypowiedzi odnośnie autora wątku.

 

najnormalniejsi są w państwie islamskim http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title, ... aid=114477 o takim czymś pewnie wielu z was marzy.

 

Pieprzenie w bambus. Nikt z nas nie jest radykałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieprzenie w bambus. Nikt z nas nie jest radykałem.
mów za siebiew ja jestem radykalnym anty islamistą. :mrgreen:

A wracając do meritum to myślę że prędzej czy później rodzice jeśli się nie dowiedzą od kogoś to sami wywnioskują że ich syn może być gejem. Mam znajomą co prawda biseksualną która tez nie przyznawała się do tego rodzicom ale powiedziała mi że chyba ją podejrzewają i jakoś to przełknęli choć nikomu się nie przyznali a jej ojciec to wierny słuchacz ojca Rydzyka nienawidzący gejów no ale ona już dawno nie mieszka z rodzicami i jest po 30-ce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×