Skocz do zawartości
Nerwica.com

jaki lek? proszę o poradę (doświadczenia, itp)


anethka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Pół roku temu zdiagnozowano u mnie stany nerwicowe. Objawy: zawroty głowy, duszności, uczucie omdlenia...

W tamtym czasie miałam sporo zawirowań na tle zawodowo - prywatnym i być może "coś we mnie pękło".

Pani neurolog, która to ustaliła przepisała mi Xanax celem zażywania przez okres 1 miesiąca. Ja jednak nie zażywałam leku, gdyż te "stany" mi przeszły, a jestem daleka od brania medykamentów.

W międzyczasie trafiłam do innej neurolożki na konsultacje. Opowiedziałam jej wszystko jeszcze raz, włącznie z faktem, że raz na jakiś czas mam publiczne wystąpienia, w trakcie których stres zjada mnie całkowicie. Ręce się trzęsą, głos zanika, mam wrażenie, że serce wali mi w głowie, i nic przy tym nie pamiętam...

Neurolożka nr 2 przepisała mi na to Cloranxen instruując, że mam zażyć wieczór przed takim wystąpieniem.

 

W poniedziałek czeka mnie właśnie taka "przyjemność". Kiedy zażyć lek? I który?

Jakie macie doświadczenia ze skutecznością obu?

 

Ewentualnie jakieś porady dodatkowe?

 

Dziękuję z góry!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anethka, przede wszystkim słuchać lekarzy. Takich leków nie przepisuje się bez powodu. Nerwica ma to do siebie że czasem daje objawy a czasem się ukrywa. Weź lek wg instrukcji jaką dostałaś. Xanax bierze się zwykle przez miesiąc. Więc jak chcesz jednorazowo to weź drugi lek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anethka, Hej, wez na godzine przed wystapieniem lyknij xanax 1mg i napewno ataku nerwicy miec nie bedziesz, co wiecej wogole sie nie bedziesz przejmowac jak nie wystapisz, ot co taka tabletka cud co wlacza "mam wszystko gdzies i jestem happy". A tak na powaznie, nie lepiej wypic lampke wina przed wystapieniem ?

Te leki to jakis konowal ci przypisal a nie lekarz, uzaleznisz sie dziewczyno i Twoj chlopak bedzie mial narkomanke w domu ;). Jak masz sie uzaleznic to lepiej od wina jak od tego syfu, leki na odczepne Tobie przypisali.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×