Skocz do zawartości
Nerwica.com

świadczenie rehabilitacyjne


karola2904

Rekomendowane odpowiedzi

witam , jestem tu po raz pierwszy nie wiem do kogo zgłosić sie o pomoc otóż jestem na zwolnieniu lekarskim od psychiatry już pół roku z powodu zespołu depresyjnego oraz zaburzeń osobowości złożyłam papiery o przyznanie mi świadczenia rehab. zostałam wezwana na komisje do lekarza orzecznika zus no i Pani mnie uzdrowiła uznała że z depresja można pracować jestem załamana nie wiem co teraz zrobic chce się odwołać ale szczerze mówiąc boje się że nie mam szans ??? może ktos był w podobnej sytuacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

karola2904, możesz próbowac się odwoływać, wziąć zaświadczenia od swojej psychiatry, całą historię choroby (chyba że już była przedstawiona)

Ale szczerze mówiąc jak znam Zus to niewiele wywalczysz :roll: Ludzie czasem z cięższymi chorobami pracują bo muszą :roll: A leki bierzesz takie że możesz pracować? Bo czasami leki są tak silne że nie da rady, może to być jakiś punkt zaczepienia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

karola2904, wzięłaś ze soba na komisję całą dokumentację z leczenia? Ja miałam wszystko i mi przyznali. Teraz próbuję przedłużyć. Mówiłaś o myslach samobójczych,itp.? Musisz się przygotować przy tym odwołaniu. Poproś psychiatrę, żeby Ci jeszcze wypisała problemy z koncentracją, myśli samobójcze,....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak miałam tam wszystko opisane na tym zaświadczeniu od lekarza ale ta Pani nawet tego przy mnie nie czytała zadała kilka pytań zmierzyła mi ciśnienie i to by było na tyle ....biorę lek chlorprothixen biore go od miesiaca bo inne leki zawodzily jest uspokajajacy i szczerze mowiac czuje sie po nim jak na haju wyraznie na nim napisane ze zaburza aktywnosc psychofizyczna ale przynajmiej moge po nim spac wlasnie probuje napisac uzasadnienie ale nie bardzo mi to idzie

 

-- 02 lut 2015, 20:10 --

 

mialam ten lek przy sobie ale nawet na niego nie spojrzała

 

-- 02 lut 2015, 20:14 --

 

jeszcze dodam ze sprawdzala zasadnosc zwolnienia lekarskiego to uznala za zasadne ale to swiadczenia sie nie kwalifikuje pracuje w sklepie wiec ciezko pracowac w takim stanie tam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×