Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mysl, ktora wywoluje panike


Witran

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, ostatnimi czasy dziwne rzeczy zaczely mi sie przydarzać

a) ogladalem film o zbrodniach Niemcow II wojnie, tak mnie ten film zszkoowal ze wylaczajac telewizor (po krotkim czasie ogladania) zaczalem sie trzaść, pojawila mi sie mniej wiecej taka mysl: " Obejrzalem to, czuje sie zle ze to ogladalem, zaluje ze to ogladalem, teraz nie poradze sobie z ta mysla i faktem ze to ogladalem ".

Mimo tego ze chcialem opanowac drgawki calego ciala, bylo to nie mozliwe, dopiero po kilku "chwilach, 1-2-3min " calkowicie sie uspokoilem.

< w stosunkowo krotkim czasie po>

 

b) powiedzialem troche dosadnych slow przez telefon, osoba mi odpowiedziala, i po odlozeniu telefonu znowu tym razem mniejszy atak "paniki?leku?" i mysl: "

Obrazilem, poklocilem sie z osoba, teraz nie bedzie tak jak kiedys, co ja zrobilem, nie zmienie tego, "

 

Takie akcje zdarzaja sie raz na jakis czas, np 2 razy z rzedu co 1-2-3 miesiące, najczesciej po tym przez kilka dni budze sie np. o jakiejs porze na jakis czas i czasami slyszac jak ktos chodzi po domu (bo np. nie moze spac), znowu lekkie drgawki bez powodu.

 

Jak byscie to zklasyfikowali ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Witran!

 

Przez Internet nie da się stawiać diagnoz. Zresztą na podstawie tego, co napisałeś, trudno dopatrywać się jakichś chorób czy zaburzeń. Możliwe, że po prostu za bardzo przejmujesz się niektórymi sytuacjami. Powinieneś bardziej się zdystansować. Twoje objawy, jakie relacjonujesz, to chyba jeszcze nie atak paniki i mam nadzieję, że go nigdy nie doświadczysz. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×