Skocz do zawartości
Nerwica.com

Delikatna ale brutalna sytuacja.


berti

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, moja dziewczyna, w sumie kobieta, boi się wyjeżdżać ze mną gdzieś na dłużej bądź zostawać nocami ze mną sam na sam. To przykre a raczej miażdżące uczucie, bo dosłownie czuję się jakby miała mnie za gwałciciela. Nie mam pojęcia co robić, uważacie, że to jest normalne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, moja dziewczyna, w sumie kobieta, boi się wyjeżdżać ze mną gdzieś na dłużej bądź zostawać nocami ze mną sam na sam. To przykre a raczej miażdżące uczucie, bo dosłownie czuję się jakby miała mnie za gwałciciela. Nie mam pojęcia co robić, uważacie, że to jest normalne?

 

Ile ma lat dziewczyna ?

Spałeś już z nią ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18 lat, nie spałem, raczej dała mi do zrozumienia długoletni celibat. Jednak to chyba kwestia zaufania, a nie jakiegoś uprzedzenia, bo uświadamiam ją, że nawet jakby nago przede mną stanęła to gdyby ona nie chciała, to by nic nie było. Dla mnie to nie problem, problem jest w tych "osądzaniach".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za to co teraz napiszę ale zdarza się, że niektórzy ludzie są w jakimś stopniu uzależnieni od seksu, a raczej ciężko jest im odmówić gdy trafi się dobra sytuacja. Nie mówię, że ta dziewczyna tak ma ale już słyszałem o takich przypadkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18 lat, nie spałem, raczej dała mi do zrozumienia długoletni celibat. Jednak to chyba kwestia zaufania, a nie jakiegoś uprzedzenia, bo uświadamiam ją, że nawet jakby nago przede mną stanęła to gdyby ona nie chciała, to by nic nie było. Dla mnie to nie problem, problem jest w tych "osądzaniach".

 

Stary powiem Ci tak, jako 33 letni facet, który o zgrozo nigdy nie spał z dziewicą...

Jesteś wielkim szczęściarzem i doceń to.

Według mnie ona się po prostu boi.Ale nie Ciebie.

Boi się sytuacji sam na sam.Boi się, że nie wytrzyma i że zaczniecie to robić (hello !ona też jest istotą seksualną i też jej się chce).

Więc dużo z nią rozmawiaj i przede wszystkim zdobądź jej zaufanie a wakacje już niedługo i wszystko może się zmienić, czego Ci życzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dużo chce rozmawiać i wyjaśniać, ale ona woli niedopowiedzenia, zaraz gdy chce jej wytłumaczyć, że nie ma czego się bać, ona zmienia temat, tak nagle, doceniam to, że jest dziewicą, serio, bo widzę teraz wokół co się dzieje, i nawet nie jest mi śpieszno by z nią to robić, ALE nie mogę spokojnie z nią wyjechać nigdzie we dwójkę gdy jest wolne, nie nocujemy w jednym łóżku, i długi okres to wytrzymywałem, ale ile tak można?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

berti, czy ona ma jakieś lękowe podejście do spraw związanych z seksualnością? Bo z tego co piszesz nie jest to postawa, że przed ślubem nie nocujemy razem, bo mam takie zasady, tylko jakieś lęki. Może być też tak, że na przykład wyniosła takie zasady z domu i boi się twojej reakcji.

Myślę że nie powinieneś zbytnio naciskać. Jak wynajmiecie dwa pokoje, to świat się nie zawali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcicałbyś z 18 latką już nocować w jednym łozku ? Chyba troche za szybko

 

a co do wypowiedzi kolegów, maja racje, docen to, bo rzadko sie zdarza.. Spróbuj z Nią o tym porozmawiac na spokojnie i znaleźć żródło problemu, bo na Twoim miejscu tez czułbym sie przybity ;) Pewnie też sie boi, skoro nigdy tego nie robiła, to raczej normalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno to nie jest normalna sytuacja, bo wiadomo ze bedac w zwiazku idzie sie do łozka w koncu. Moze dziewwczyna nie ma wcale doswiadczenia i sie boi itd. wg mnie porozmawiac trzeba i wyjasnic sytuacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam identyczny problem tylko że kilkanaście lat temu zostałam zgwałcona przez chłopaka, którego bardzo kochała. Był dla mnie wszystkim. Może ona też kiedys przeżyła taką sytuację może nie zgwałtem ale z próbą zmuszania. Ja do dzisiaj nie potrafię byc z mężczyzna sam na sam w jednym pomieszczeniu już nie mówiąc o przytuleniu się do mężczyzny....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×