Skocz do zawartości
Nerwica.com

GLYX-13 (Rapastinel) !Niedostępny w PL!


Gość miko84

Rekomendowane odpowiedzi

Nie sądzę, skoro już III faza testów, każdy się będzie spieszył by wypuścić pierwszy lek na glutaminian. Naurex'owi depcze po piętach Cerecor i Alkermes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy. Mam nadzieję, że szybko, chociaż minusem jest, że wynalazła go mała amerykańska firma. Oby nie okazało się, że będzie jak z wilazodonem. Bo jeśli opinie Amerykanów o leku będa entuzjastyczne to chyba też postaram się o wizę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ten lek okaże się na prawdę skuteczny to nie trzeba będzie żadnej wizy, bo będzie tego pełno do kupienia w internecie. :mrgreen:

 

-- 09 lut 2015, 11:05 --

 

Ale ja się coś boje że ten lek to nie będzie żaden przełom w leczeniu depresji, obym się mylił :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem coś czytać na temat tej substancji, jednak wygląda to na prawdę dobrze, kto wie może to będzie na prawdę dobry lek, co do ceny to trudno powiedzieć, ale z tego co wiem ten lek ma być we wlewach dożylnych, ciekaw jestem jak oni to zamierzają sprzedawać, będą musieli zrobić wersje w tabletach, może być tak że jeszcze sobie poczekamy na ten lek długo, jeszcze Polska to taki dziki kraj :mrgreen:

 

-- 09 lut 2015, 11:19 --

 

http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://wn.wctv.tv/story/27949347/naurexs-first-orally-active-molecule-nrx-1074-demonstrates-statistically-significant-improvement-in-depression-scores-within-24-hours-in-phase-2&prev=search

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i podawany przez wlewy. Jakoś tego nie widzę przy naszej służbie zdrowia...

ja też nie widzę tego przy naszej służbie zdrowia. A poza tym BiG Pharma to mafia, od 15 lat nie ma nowości, te glutaminowe teorie to na razie teorie, ciekawe środki to też antagoniści substancji P, co ciekawe podnoszą też serotoninę i nie robią tego globalnie przez co mają mieć mniej skutków ubocznych. Ale nie ma ich tez póki co. No i pasuja one z teorią ostatnią a.d. habenuli ( uzdeczka po polsku)- mały ośrodek w międzymózgowiu.

 

-- 17 lut 2016, 16:43 --

 

No i podawany przez wlewy. Jakoś tego nie widzę przy naszej służbie zdrowia...

ja też nie widzę tego przy naszej służbie zdrowia. A poza tym BiG Pharma to mafia, od 15 lat nie ma nowości, te glutaminowe teorie to na razie teorie, ciekawe środki to też antagoniści substancji P, co ciekawe podnoszą też serotoninę i nie robią tego globalnie przez co mają mieć mniej skutków ubocznych. Ale nie ma ich tez póki co. No i pasuja one z teorią ostatnią a.d. habenuli ( uzdeczka po polsku)- mały ośrodek w międzymózgowiu.

W zasranej Polsce nie ma też ponoć lepszej pochodnej wenli a mianowicie desvenli- ma mieć mniej uboków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×