Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cukier & słodycze ( moja walka z uzależnieniem i odstawką )


Arasha

Rekomendowane odpowiedzi

milena.ana, trzymamy zatem kciuki :great: I pamiętaj, nie zniechęcaj się, jeżeli z jakichś względów nie uda Ci się za pierwszym razem. Przyzwyczajenie robi swoje, a organizmu tak łatwo nie oszukasz :bezradny:

 

Potwierdzam, ksylitol to najlepszy zamiennik dla cukru w chwili obecnej dostępny na rynku. Stewia również budzi pewne kontrowersje, zwł. ta w postaci liści. Oczyszczony proszek jest dużo bezpieczniejszy !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

milena.ana, trzymamy zatem kciuki :great: I pamiętaj, nie zniechęcaj się, jeżeli z jakichś względów nie uda Ci się za pierwszym razem. Przyzwyczajenie robi swoje, a organizmu tak łatwo nie oszukasz :bezradny:

 

 

 

Dzięki!! Te kciuki bardzo mi się przydadzą :) Bo przez bardzo długi okres czasu jadłam tylko słodycze i nic więcej (co spowodowało, że mocno schudłam) a teraz będę jeść coś więcej bez żadnych słodyczy!! Wieżę, że mi się uda!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się cieszyłam, że dziś w końcu dzień bez słodyczy. I co? Szukając czegoś w plecaku męża znalazłam batona.

 

mataforgana, też chciałabym znać jakiś sposób. Najskuteczniej chyba jest nie kupować. Nie mam w domu, więc nie kusi. I omijać sklepy, kiedy tylko można. Bo jak się wejdzie w dział se słodyczami to ojjj słabą się okazuje silna wola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×