Skocz do zawartości
Nerwica.com

jak długo mogę brać efedrynę?


stx

Rekomendowane odpowiedzi

Psychoanalepsja_SS, dawka 75 mg popita napojem energetycznym działa na mnie w ten sposób że nie czuje kołatania serca, dokuczliwej gonitwy myśli, napięcia, dekoncentracji i niepokoju też chyba nie. po prostu czuje się normalnie, nie jakiś sztucznie pobudzony jak po jakimś dropsie czy czymś w tym stylu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

---jak nie miałem dostępu do metylo to też się tym Tusipetem raczyłem .

Jednak tolerka szybko na tym rośnie , serce wali jak po 3 kawach i efekt "pierwszych fajnych razów" szybko przechodzi .

Ogólnie syf , w dodartku zaburza sen , zero euforii i zero apetytu . Nawet nie ma szans się na tym gównie uzależnić .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, biorę go tylko czasem bo raczej na dłuższy czas to nie jest dobry pomysł w kwestii zdrowotnej (tak mi się wydaje)

 

tak samo chcialem spróbować coś innego, łatwiej dostępnego itd więc kupiłem dmaa (geranium) i zalecana dawka 0 efektu, a większa dawka nasilenie objawów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawka 75mg, mówisz... (zakładając, że na pewno jadłeś efkę, nie pseudo-efkę)

https://www.erowid.org/chemicals/ephedrine/ephedrine_dose.shtml

Dawka 75mg jest określana jako "Heavy".

 

Pytanie - po co kombinować jak koń pod tę górkę? Jeżeli chcesz stymulanty, to znajdziesz wiele legalnych, bez recki sprzedawanych jako research chemicals, są wśród nich "funkcjonalne" - mniej rekreacyjne, a bardziej terapeutyczne. Ale z takim dawkowaniem, to wieszczę przykry koniec Twoich eksperymentów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczenie jest takie , że te osoby z tytułu "leczenia" mają ryzyko śmierci w wyniku incydentów naczyniowych takie jak osoba, która nie zażywa antypsychotyków, ale w zamian pali dziennie 30papierosów, jej dieta składa się wyłącznie ze smalcu&mąki i co weekend nie stroni od wąchania gipsu XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×