Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jakim żywiołem jesteś?


cyklopka

Rekomendowane odpowiedzi

Całkiem dobrze napisany test

http://www.popularnie.pl/jakim-zywiolem-jestes/

 

Twoim żywiołem jest POWIETRZE

Jesteś kapryśny i wymagający. Pomimo swojego „szalonego” umysłu jesteś stabilny, wszechstronny. Mógłbyś być nieco mniej leniwy. I przydałoby się abyś skupił się w końcu na w swoim życiu, zamiast ciągłego pomagania innym. Jesteś zabawny, masz silną wolę i mimo swojej dziecinnej postawy jesteś mądry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście fajnie opisane :)

 

Twoim żywiołem jest CIEMNOŚĆ Jesteś często źle rozumiany i szybko oceniany. Jednak jeśli tylko ludzie poznaliby Cię lepiej, zobaczyliby coś wspaniałego. Dostrzegasz prawdę, tam gdzie inni jej nie widzą. Masz niską tolerancję dla ignorancji, choć możesz przy tym wypadać na arogancką osobę. Choć lubisz być sam, wiedz, że nikt tak naprawdę tego nie lubi. Nie oszukuj się. Poza tym, jesteś wzorem w tym fałszywym świecie…

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZIEMIA

Ludzie tego żywiołu są pracowici i poukładani. Zawsze wiedzą, co trzeba zrobić. Wiesz, że aby być szczęśliwym trzeba na to zapracować. Masz ogromne serce i jesteś wyrozumiały. Czasami możesz być zbyt wymagający i musisz wiedzieć kiedy odpuścić. Jeśli ciągle przesz do przodu nie patrząc na nic możesz zrazić do siebie innych.

 

:pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoim żywiołem jest CIEMNOŚĆ Jesteś często źle rozumiany i szybko oceniany. Jednak jeśli tylko ludzie poznaliby Cię lepiej, zobaczyliby coś wspaniałego. Dostrzegasz prawdę, tam gdzie inni jej nie widzą. Masz niską tolerancję dla ignorancji, choć możesz przy tym wypadać na arogancką osobę. Choć lubisz być sam, wiedz, że nikt tak naprawdę tego nie lubi. Nie oszukuj się. Poza tym, jesteś wzorem w tym fałszywym świecie…
:twisted::twisted::twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziemia z próżnią

 

Twoim żywiołem jest ZIEMIA Sprawiasz wrażenie wyczerpanego człowieka. To, że świat jest niesprawiedliwy to nie Twoja wina. Musisz bardziej uwierzyć w siebie. Masz ogromną wartość! Musisz być tego świadomy. To nie jest śmieszne. Musisz wyjść z tej pustki. Musisz! Znajdź swój cel i dąż do niego!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoim żywiołem jest

CIEMNOŚĆ

Jesteś często źle rozumiany i szybko oceniany. Jednak jeśli tylko ludzie poznaliby Cię lepiej, zobaczyliby coś wspaniałego. Dostrzegasz prawdę, tam gdzie inni jej nie widzą. Masz niską tolerancję dla ignorancji, choć możesz przy tym wypadać na arogancką osobę. Choć lubisz być sam, wiedz, że nikt tak naprawdę tego nie lubi. Nie oszukuj się. Poza tym, jesteś wzorem w tym fałszywym świecie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:shock:

Twoim żywiołem jest ZIEMIA Ludzie tego żywiołu są pracowici i poukładania. Zawsze wiedzą, co trzeba zrobić. Wiesz, że aby być szczęśliwym trzeba na to zapracować. Masz ogromne serce i jesteś wyrozumiały. Czasami możesz być zbyt wymagający i musisz wiedzieć kiedy odpuścić. Jeśli ciągle przesz do przodu nie patrząc na nic możesz zrazić do siebie innych

 

dziwne ... może na chwilę obecną ... charakterologicznie i pod względem temperamentu czuję się bardziej jak woda przeplatająca się z ogniem ...

 

Ziemia kojarzy mi się ze spokojem, zrównoważeniem i opanowaniem, których cech wyraźnie mi brak :bezradny:

 

Miałam problem z 2 pytaniami - o największą cnotę ( bo pasowały 3 ) i porę roku, którą najbardziej lubię ( bo obecnie nie mam ulubionej, kiedyś to była jesień ze względu na początek roku szkolnego :D )

 

-- 20 sty 2015, 22:48 --

 

mark123, nie wymyśliłeś sobie tego sam pod siebie czasem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoim żywiołem jest WODA Nie jesteś prostą osobą, masz kilka „płaszczyzn”. Wolisz spokój i bezkonfliktowość, ale potrafisz się bronić, gdy ktoś Cię skrzywdzi. Jesteś niezwykle emocjonalny, masz dobrą intuicję. Musisz pamiętać, że pomimo silnej empatii, nie możesz szybko oceniać ludzi. Unikanie problemów może wplatać Cię w niezłe tarapaty. Jesteś postrzegany jako pełen miłości i energii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoim żywiołem jest WODA Nie jesteś prostą osobą, masz kilka „płaszczyzn”. Wolisz spokój i bezkonfliktowość, ale potrafisz się bronić, gdy ktoś Cię skrzywdzi. Jesteś niezwykle emocjonalny, masz dobrą intuicję. Musisz pamiętać, że pomimo silnej empatii, nie możesz szybko oceniać ludzi. Unikanie problemów może wplatać Cię w niezłe tarapaty. Jesteś postrzegany jako pełen miłości i energii.

 

Zaskakujące, gdyż nie wybrałam delfinka ani żywiołu wody w pytaniach testowych.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, ja dalej lubię jesień, cnotę wybrałam cierpliwość, bo jest to jedyna taka wartość, która mi przynosi w życiu wymierne korzyści. Najczęściej jestem ziemią, ale w tym teście wyszło powietrze, które jest moim drugim wyborem. Może potrzebuję teraz w życiu przewiewu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, na sygnale jedziesz? Zrób coś z tym awkiem, tu zaglądają ludzie z epilepsją.

 

 

lol jaki av. też mam wodę plusz, jesteśmy jak sisterki astralne (a może ..żony?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoim żywiołem jest OGIEŃ Jesteś pasjonatem, silną i odważną osobą. Twoja determinacja i wiara w siebie nie pozwoli nikomu wpłynąć na Twoje życie. Jesteś niezależny i reagujesz zawsze, gdy zajdzie taka potrzeba. Czasami jesteś nieco zuchwały. Jesteś lojalny wobec tych, których szanujesz.

 

Kompletnie to do mnie nie pasuje. Quiz z dupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×