Skocz do zawartości
Nerwica.com

mam czasem dni bez choroby


stx

Rekomendowane odpowiedzi

witam czy wy też może tak macie?

 

ja mam tak, że 95% moich dni to niepokój, kołatanie serca, gonitwa myśli, dekoncentracja, brak sił itd.

 

ale raz na jakiś czas zdarza się taki dzień, że czuje sie jak normalny spokojny człowiek bez zmartwień, niestety niezbyt rzadko.

 

ciekawe od czego to zależy :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie właśnie w ten sposób zauważam postęp choroby, niestety. Kiedyś na powiedzmy kilkanaście do kulkudziesięciu "normalnych" dni przypadał jeden "depresyjny". Teraz proporcje się odwróciły i nie pamiętam kiedy ostatnio przeżyłam cały dzień "normalnie". Na szczęście nie mam (póki co) silnych objawów somatycznych. W tej chwili jestem też w bardzo trudnej dla mnie sytuacji osobistej, co tylko pogłębia smutek.

Ile ja bym dała za w pełni szczęśliwy dzień...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stres panie kołodzieju i granica progowa wytrzymałości nerwowej plus pi razy drzwi czynników mieszanek różnych. Jeden człowiek - wiele diagnoz, jeden człowiek jedno zdrowie ;)

 

U mnie jest tak że..jedyne co mi leży na sercu to to leczenie. Nie wybaczę, po prostu nie potrafię. Podobno mężczyźni nie wybaczają zwykle. I mi też ciężko o to. Są dni kiedy już..po prostu chce zrobić P. Zalewskiej wojnę z której wyjdzie w opłakanym stanie. I to jest jedyna frustracja którą żyje. Mini szpitalne auswitz, obraz zaniedbań leczeń psychiatrycznych który poznałem, oczywiście są i dobrzy lekarze. Poznałem i takich. I z każdego doświadczenia trzeba wyciągnąć ziarno nadziei, zrozumienia i wiedzy. Maruder ze mnie wielu potyczek. Na tę jedną brak mi sił i odwagi. Bo wciągnąłbym w to całą rodzinę, i powtarzał horror na nowo - dla siebie i wobec innych. Zarazem kosztowne przedsięwzięcie wobec którego w naszym kraju nie ma instrumentów gotowych aby takie działanie przeprowadzić hmm.. zdrowo ? dobrze? a może po prostu w jakiś łatwy sposób, może o to mi chodzi. Wszystko utrudnione tak żeby pokazać że władza jest na pierwszym miejscu, związki zawodowe mogą wszystko a psychomanipulacja pieniądzem i owładnięcie pieniądzem przez struktury publiczne jest tak ogromne że brak słów, i schizofrenia bierze człowieka. Na piekło polecam jazz i tańczyć do piekła, niech sam diabeł się uśmiecha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×