Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czego pragniesz w tym momencie?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby mózgunio anemonki był szczęścliwy przez ponad 90% czasu, pozostałe 10% neutralny, nie da się być szczęśliwy cały czas? ;) Hmmm sam nie wiem, ja bym 90% szczęścia, 10% neutralności brał w ciemno. 

A bywają dni podobne do tych jakie ma anemonka, że płaczę w poduszkę, tego bym neutralnością nie nazwał, mogłoby se to pójść w cholerę, albo żebym wiedział chociaż skąd to się bierze, do czego potrzebne i jak zrobić żeby nie płakać? :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, take napisał:

Pragnę, aby każdy człowiek był zbawiony na wieki, nie popełniał grzechu i nie miał grzechu na sumieniu (...)

take, nie uwierzysz, ale ja również mam takie pragnienie. Życzę każdemu, aby doszedł do Królestwa Bożego.

Teraz mam ochotę coś zjeść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym, aby zmieniło się podejście do zaburzeń ze spektrum autyzmu i podobnym - aby nie było tak, że ewidentnie "inna" osoba dostaje tylko diagnozę "zaburzenia uczenia się" (co sugeruje coś podobnego do pospolitej dysleksji), lecz aby zaburzenia podobne do autyzmu (takie jak NVLD (nonverbal learning disorder, zaburzenia uczenia się pozawerbalnego) czy SCD (social communication disorder, zaburzenia komunikacji społecznej) były klasyfikowane w jednej grupie z autyzmem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałbym sobie pofruwać jak ptak , ale musiałby to być sokół , rozpędzić się do ponad 300km / h  i odczuć te  świętą chwilę dopaminowo- kakainowej  orgastyczno heroinowej , rozjebisssstej  Przyjemności ,,, bez zjazdu dnia następnego .(-:

 

  http://obrazki.4ever.eu/zwierzeta/ptaki/sokol-236765

Edytowane przez Kalebx3 Gorliwy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×