Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nowoczesna Hipnoza Terapeutyczna


Rekomendowane odpowiedzi

Szanowny Użytkowniku,

 

Jestem Przemysław Mosakowski, specjalista ds. produktywności osobistej i hipnoterapeuta. W swojej pracy z Klientami wykorzystuję metodę hipnozy terapeutycznej (w stylu hipnozy ericksonowskiej) w nowoczesnej wersji.

 

Posiadam ponad 4-letnie doświadczenie w prowadzeniu sesji z wykorzystaniem hipnozy i kompetencji trenerskich, przepracowując z Klientami 750 godzin zajęć. Wysoką skuteczność mojej pracy potwierdzają otrzymywane referencje.

 

Zapraszam Cię do skorzystania z hipnozy, jako jednej z najskuteczniejszych metod pracy z drugim człowiekiem. Dzięki niej dokonasz pożądanych zmian w takich kwestiach jak: stres, lęki i fobie, samoocena, pewność siebie, uzależnienia, kompetencje osobiste, produktywność, depresja czy bezsenność.

 

Oto jak na tym skorzystasz:

 

  • skuteczność - wystarczy już jedno spotkanie, abyś zauważył konkretne efekty,
  • gwarancja - jestem pewny swojej skuteczności, dlatego gwarantuję trwałe efekty albo zwracam pieniądze,
  • trwałość - każda sesja jest nagrywana dyktafonem, więc po zakończeniu pracy, w ciągu 48 godzin otrzymujesz całe nagranie audio do słuchania i utrwalania wprowadzonych zmian,
  • nowoczesność - moje sesje są starannie zaprojektowane (nie improwizuję jak większość) we współpracy z angielskimi hipnoterapeutami z ponad 15-letnim stażem, dlatego na każdej przechodzisz mini-szkolenie (5-10min) z świadomą nauką konkretnych strategii dotyczących tematu pracy, a następnie sesję hipnoterapii z dobrze ułożonymi sugestiami, metaforami terapeutycznymi i ćwiczeniami umysłowymi.

 

Skontaktuj się ze mną teraz:

 

Przemysław Mosakowski

519 697 816

biuro@idealnydzien.pl

http://IdealnyDzien.pl

 

Jeśli masz jakiekolwiek dodatkowe pytania, daj znać. Chętnie odpowiem na wszystkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Kosmaty,

 

Dziękuję za Twoją opinię. Wyrażasz ją jako człowiek, który uczestniczył w sesjach hipnozy czy czerpiesz wiedzę ze źródeł dostępnych np. w Internecie?

 

Owszem, faktem jest, że to ingerowanie w człowieka, gdyby ingerowaniem nazwać mówienie do kogoś, sugerując wejście w stan relaksu i odprężenia, będąc przy tym całkowicie świadomy i zdolny do przerwania sesji. Ot, po prostu w stania z fotela i wyjścia.

 

Mitem jest, że to zbyt duże ryzyko. To tak naprawdę żadne ryzyko. Sesje hipnozy terapeutycznej, czyli takiej, której używał Milton Erickson przebiegają podobnie jak u psychologa z tą różnicą, że Klient proszono jest o wejście w głęboki relaks (ale nie zasypia), mając cały czas wszystko pod kontrolą, będąc świadomy otoczenia. Gdy Klient wchodzi w stan relaksu i wewnętrznego skupienia, hipnoterapeuta podaje między zdaniami przydatne sugestie, metafory i opowieści, a także przeprowadza ćwiczenia angażujące wyobraźnię.

 

Faktem jest, że skutki są poważne i dalekosiężne. Jeśli przychodzi Klient i chce rzucić palenie przy pomocy hipnozy, to po sesjach rzuca. Na poważnie. I skutki są trwałe. Jeśli Klient przychodzi pracować nad redukcją stresu, to skutki są poważne - Klient lepiej zarządza stresem. I skutki są dalekosiężne.

 

Hipnozę obrosło mnóstwo mitów, dlatego warto wyjaśniać wszelkie wątpliwości.

 

Jeśli masz jakiekolwiek dodatkowe pytania, daj znać. Chętnie odpowiem na wszystkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o odniesienie się do tego hipnoza-przebieg-mojego-leczenia-t44669.html?hilit=hipnoza.

 

Czy gdyby dało się tak łatwo ominąć cały proces psychoterapeutyczny, to tak dużo osób miałoby nadal problemy ze sobą ?

 

Sama uczestniczyłam w 3 sesjach hipnotycznych i jestem mocno rozczarowana :? Ale tak to jest jak człowiek jest zdesperowany i szuka gruszek na wierzbie. Tyle w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Arasha,

 

Autor tematu, który przytoczyłaś napisał kilka postów, w tym dwa dosyć duże, więc byłbym wdzięczny za podanie jakiś cytatów, które Cię najbardziej interesują. Wtedy z przyjemnością się do tego odniosę.

 

A jeśli chodzi o łatwe omijanie procesu terapeutycznego...

 

Są kwestie, którymi zdecydowanie powinien zająć się psycholog lub psychiatra. Jeśli uważam, że coś nie leży w moich kompetencjach, odmawiam pracy. Jednak w większości najpopularniejszych tematów, hipnoza pozwala znacznie skrócić czas potrzebny na rozwiązanie problemów Klienta. Hipnoza ma ogromną przewagę dzięki temu, że na sesjach Klient jest wprowadzany w głęboki stan relaksu i odprężenia (ale nie śpi), gdzie znikają wszelkie świadome opory i przekonania. Hipnotyzer więc może przekazywać sugestie, metafory i wykonywać ćwiczenia, pracując z podświadomą częścią (każda zmiana zachowania, aby była skuteczna, musi wejść w nieświadomą kompetencję, czyli tam, gdzie mieści się np. umiejętność kierowania samochodem, czy czytania tekstu).

 

I uważam, że gdyby większość osób chodziła na dobrze zaprojektowane sesje hipnoterapii, istotnie większość problemów byłaby rozwiązana. Niestety większość osób nie bywa u hipnoterapeuty, dlatego, że się boi, ponieważ stracą kontrolę, nie obudzą się, pojawią się jakieś straszne efekty (wszystko to mity), albo... że nie chcą dokonywać pożądanych zmian, czerpiąc ze swoich dolegliwości pewne korzyści. Są też inne powody.

 

A co do Ciebie?

 

Jeśli jesteś rozczarowana, bo nie osiągnęłaś oczekiwanych efektów, powinnaś otrzymać zwrot gotówki. Aby były efekty, musi być spełnione kilka warunków: Klient musi mieć pełne zaufanie do specjalisty, do metody i sama sesja musi być perfekcyjnie zaplanowana. Są hipnotyzerzy, którzy całkowicie improwizują, a są tacy, którzy dokładnie układają przebieg pracy (do tych drugich należę ja).

 

Jeśli masz jakiekolwiek dodatkowe pytania, daj znać. Jak zwykle chętnie odpowiem na wszystkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×