Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć chciałbym sie przywitac :)


Gość Ridllic

Rekomendowane odpowiedzi

czesc mam na imie bogdan i witam was wszystkich serdecznie trafiłem tutaj dzisiaj przypadkiem i postanowilem sie zarejstrowac od trzech lat borykam sie z tym czym nazywamy zespołem nerwicy lekowej myslalem ze nie a sie o tym rozmawiac w taki sposob jak Wy to robicie usmieszki la was wszystkich i gorace pozrowienia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć bogusp1981. Witaj na pokładzie ;)

 

 

od trzech lat borykam sie z tym czym nazywamy zespołem nerwicy lekowej myslalem ze nie a sie o tym rozmawiac w taki sposob jak Wy to robicie

Również mam za sobą trzy lata walki,niefajne to prawda?

Można rozmawiać ,można więcej w grupie ,uwierz.Mam nadzieję że to forum doda Ci troszkę otuchy ;) .

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podwojna okazja 1.5 roku na forum i cos tam jeszcze :do tego matoła autora tematu :mrgreen: ty IDIOTO dosc ze piszesz z bledami to nadodatek Ci usmieszki nie pasuja a pozatym dalej tutaj jestes :!::mrgreen: i powiedzmy sobie szczerze nie masz " zespolu nerwicy lekowej" tylko jestes :mrgreen:

 

a wiec pozdrawiam stary bucu :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie:) mam nadzieje,ze nie bede zalowac, ze tu trafilam. Mam nerwice od bardzo dawna, jednak zdiagnozowana dopiero niedawno. Wywrocila moje zycie do gory nogami..... mam caly zbior objawow...i czuje,ze przechodze kryzys. Zalamanie wiary? mam nadzieje, ze tu choc troche sobie pomozemy:)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc moi drodzy! :) Mam na imie Aneta- od paru ladnych lat borykam sie z nerwica lekowa. Rok temu przestalam radzic sobie z nia na wlasna reke-dosieglam punktu kulminacyjnego beznadziejnosci- zglosilam sie po pomoc do specjalisty. Uzyskalam swiadomosc na czym polega moj problem, zaczelam sie leczyc farmakologicznie- pomoglo :) Jakis czas temu odtawilam leki ale napady nerwicowe szybko znow daly sie we znaki. Natretne jest to cholerstwo! :?

 

Przez przypadek trafilam na to forum. Chcialabym do Was dolaczyc. Chyba jednak razniej jest nie tkwic w tym samej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×