Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witajcie...


Don Kamillo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich zgromadzonych.

 

 

Nazywam się Kamil, mam 19 lat, chodzę do technikum mechanicznego klasa maturalna. Moje pasje, to samochody oraz motocykle.

 

Problemy z którymi się borykam, w tak młodym wieku, to ciężka depresja, na którą składa się kilka czynników : nerwica zołądka, nerwica natręctw myślowych i nerwica lękowa. Wisieńką tej matni, jest agonalny stan fizyczny. Opiszę to wszystko w innym temacie, bo czuje, ze musze to z siebie wyrzucić..

 

Pozdrawiam wszystkich i życzę powrotu do zdrowia z depresyjnego piekła, życie jest za piękne, żeby dać sobie je zniszczyć... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie daj spokój mnie, bo choroba nie wybiera. Amen.

 

gdyby kazdy był do kazdego tak zdystansowany, to nie byłoby psychologów, psychiatrów, niczego by nie było. Nie kaze Ci mnie lubic, ani rozumieć, wspolczuc, niczego nie kaze, ale nie prowokój, bo ja wrogo nie jestem nastawiony do nikogo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałam trochę oschle... Nawet nieswiadomie to robię. Mam dosyć bycia odrzucana i prowokowania tego odrzucenia. A na kompulsywnych moje huśtawki działają jedynie jak atak i chęć skrzywdzenia. Dlatego tez straciłam chłopaka, który był perfekcjonistą. Wszystko bym mu dala, a wystarczyła jedna wypowiedź, typu właśnie "musze się oddalić i zdystansowac" by on obraził się na zabój . On oczywiście, kazał mi się opanować i kontrolować emocje, ale ja nie mogłam się na niego wkurzyć, bo to był pedant z zasadami i od razu zrywal kontakt. Czułam się strasznie, że nie rozumiał jakie przekleństwo wnosi w życie borderline.

Nie chcę Cię atakować. Tak to zabrzmialo, ale nie o to mi chodzi. Bordera to tylko drugi border zrozumie, a też nie zawsze. Nie bierz wiec tego do siebie...

wydajesz się pozytywny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś wiem o tym, ja chciałem byc idealny dla mojej drugiej połowki, reszte opisałem gdzieś indziej. Teraz mam dystans do ludzi, i to potęzny.. za moje uczucie, chec pomocy, wsparcie, dostalem kopa w dupe i depresje.. cóz.. bywa.

 

Przepraszam ze tak zareagowałem. Ty też wydajesz się pozytywna. Kiedyś Twoja niechęć minie i na pewno będziesz szczęśliwa. Powodzenia !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wstydź się, to zła droga. Trzeba się otworzyć ale przy odpowiednich ludziach ! Może i zachowuje się jakbym nie miał depresji, ale skonczyłem już użalanie nad sobą ! Nie ma sensu. Przeszedłem przez piekło, ale jestem już w czyśccu !

 

WinterTea, życie odda Ci to, co zabrało z nawiązką. Jeszcze będziesz się cieszyć, jeszcze będziesz szczęśliwa !

 

Pozdrawiam Panowie i Panie. Od dziś Escitil + Deprexoled 5mg vs 15/30mg ! idziemy po zwyciestwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę w życie po śmierci! Żadna depresja nie jest taką pustką jak śmierć. Rozkład ciała to coś okropnego! Żadne dusze nigdzie nie krążą! Dusza to samo życie. Nie wierzę też w żadne piekło, ani niebo.

Malajna, przy mnie na pewno się otworzysz! :) Jak mam odpowiedni nastrój jestem naprawdę bardzo miła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kamilu :) Fajnie że tu jesteś mimo młodego wieku :) ale chyba im wcześniej się wygadasz i dasz znać że coś jest nie tak tym lepiej :) Jeśli Twojej depresji tak nie widać może masz dystymię tak jak ja?

 

Oj widać jak ludzie tacy jak My tak szybko do siebie wszystko przyjmują ;) trzeba się koniecznie zdystansować! Zwłaszcza do słów pisanych :)

 

WinterTea a ja za to zrozumiałam że masz dystans i dlatego będziesz bardziej obiektywna XD Masz bardzo złe podejście do związku...koniecznie popracuj nad tym terapii! Wiadomo ludzie to ludzie ale nie warto wpajać sobie że wszyscy są źli i nigdy z nikim nie będziesz. A kwestia wiary to już osobista sprawa ;) Ja siebie uważam za agnostyka. Zauważyłam że ateiści to smutni ludzie. Warto pocieszać się myślą że coś jest po śmierci, coś dobrego a nie piekło :P katoliczką nie jestem, fuj! Ale każdy ma prawo do swojego zdania :) Pomyśl sobie że właśnie to że ciało się rozkłada jest owszem trochę straszne i obrzydliwe ale na ziemi wszystko jest od siebie zależne i nic się nie marnuje. Nasze ciało kiedyś posłuży do życia innym organizmom, ziemi, glebie. Nawet po śmierci dalej jesteśmy potrzebni światu ;) No przyjnaj mniej ja widzę w tym coś pozytywnego ;) hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha, na jakiej terapii? Nigdzie obecnie nie chodzę. Terapie to ściema! !! Nic z tego nie działa, a tylko ludzi wkurzajcych tam pełno. Masakra. Skończyłam właśnie terapię grupową, czuję się tak jak wcześniej, w dodatku pożądam tamtego terapeutę a on mnie nie chce. Nienawidzę go teraz, a jego durnych pacjentów jeszcze bardziej. Chcialabym zniszczyć wszystkie gabinety psychoterapeutow, bo co? ! Taka myśl na dzisiaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WinterTea, jeśli moge zapytać, ile wiosen już za Tobą ? Przyjmujesz jakies leki na tą chorobe ?

 

-- 20 sty 2015, 19:00 --

 

Selinakyle, staram się nie pokazywac światu, i obcym, że cierpię. Cierpię przeważnie sam, w pozycji na żołnierza w łózku, albo śpiąc na lekcjach czasem, żeby się wyciszyć. Ale ten ból już mija..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka to tam choroba. To tylko zaburzenie. Wstyd byłoby nazwać jakieś borderline chorobą, jak niektórzy ludzie mają nowotwory. Jasne, że nie biorę leków. Nie mam zamiaru czuć się jeszcze gorzej, te leki tak zamulaja, że lepiej funkcjonuje na czysto. W lutym będzie 21.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×