Skocz do zawartości
Nerwica.com

WYNIKI KONKURSU NA PORZĄDNEGO CHŁOPA ;-)


Arasha

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani ... konkurs dobiegł końca ... zabawa przebiegła bez większych zakłóceń :P Być może już zapomnieliście o nim, bo zbyt długi czas pozostawiłam na głosowanie, przyznaję.

 

Czas na wyniki :!::!::!:

 

Pierwsze miejsce ( 28 głosów poparcia ) i nieformalny tytuł Najporządniejszego chłopa na nerwicy zdobył mod Arhol ( pewnie się zastrzeli z tego powodu ... żart )

 

Na drugim miejscu uplasował się kolega Zebrec ( 23 głosy ) ... ziomal nad ziomale ... miałam przyjemność bliżej poznać ;)

 

Brązowy krążek i najniższy stopień na podium przypadł w udziale Hobbiemu ( 17 głosów ) ( na pewno się jara na tę okoliczność :mrgreen: )

 

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratuluję :brawo::brawo::brawo: i polewam nie zważając na regulamin !

 

wdkaa.gif

 

 

A teraz obiecane nagrody :lol::lol::lol:

 

Zwycięzca otrzymuje ten oto wspaniały pomnik stojący ku uciesze Bielszczan w moim mieście :mrgreen:

( do odbioru osobiście przy ul. 11 Listopada przy moście nad Białką zaraz obok Banku Millenium i Rossmanna )

 

z6889495Q,Pomnikowy-Reksio-podczas-probnej-instalacji.jpgPrawda, że słodki :105: ?

 

Już się nie mógł doczekać nowego właściciela ( zdradził mi w sekrecie przed świętami ).

Mam nadzieję, że szczęśliwy posiadacz kultowego Reksia należycie się psiną zaopiekuję :nono:

 

Dodatkowo zwycięzcy dorzucam obiecane pudełko z Góralkami, jeżeli wyrazi chęć i poda mi swój adres oraz smak, jaki preferuje ( ewentualnie na zlocie, jak się do tego czasu nie przeterminują :bezradny: )

 

Dla pozostałych uczestników wersje pluszowe kultowego zwierzaka :mrgreen::mrgreen::mrgreen: ( do odbioru przy osobistym spotkaniu z Arashą )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemek_44, nie można się było samemu zgłosić ... potrzebna była nominacja od innych forumowiczów.

 

A no widzisz ... chyba znudziło mi się bycie grzeczną dziewczynką, która jest zbyt ładna, żeby się z nią przyjaźnić ... Dla ścisłości z obrazka się jeszcze dymiło, ale były naciski z zewnątrz, żebym zlikwidowała efekty wizualne, bo niektórzy mają epizody padaczkowe i źle na nich to wpływa. Więc uległam ... staram się szanować innych ludzi.

 

Miło Cię widzieć :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tumblr_m2j2fqWWPm1qbvqp6.gif

 

Dziękuje wszystkim moim wyborcom za wybranie mnie,dzięki temu *nie będziecie mieć bana i przesrane* oh wuuut.....

Zwycięstwo dedykuje mojej familii,wszak gdyby nie oni,nie skończyłbym z gównianą samooceną tutaj,w naszej świątynie zjebanych kopuł,love ya all motherfckers

 

Cheers folks

tumblr_n1zhy7hwx21rrr8ulo1_500.gif

 

 

A jako bonus

 

 

 

 

ziemniak.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×