Skocz do zawartości
Nerwica.com

Moje powitanie.


oldstory

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie

 

Mam nadzieję, że pobyt na tym forum będzie dla mnie owocny w doświadczenia i nowe refleksje. Chciałabym też, żeby to co mam do przekazania, komuś się przydało. Liczę na miło spędzony czas i wiele pozytywnych chwil.

 

Pozdrawiam :)

 

Jeśli ktoś chciałaby porozmawiać - jestem chętna. Samotność porządnie daje mi w kość - bardzo chciałabym ją zniwelować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tj moja diagnoza; ale jak ona ma być inna skoro mama twierdzi,że życie jest ciężkie i naszym zadaniem jest 'nieść krzyż i kajdany'; Ktoś kiedyś powiedział mi mimochodem, że życie składa się z 'małych krzyżyków' wolę te małe krzyżyki, gdyż duży krzyż jest dla mnie za ciężki i nie uniosę go sama o nie;byłam u spowiedzi i komunii i jestem gotowa na poświęcenie, ale takie, abym temu podołała, nie jestem "OJCEM Świętym', jak mam żyć, jaki jest mój cel tu na ziemi, może ktoś mi pomoże znaleźć właściwą odpowiedź;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dokąd biec?

Podałam Przędce odpowiedź na jej pytanie.Z takim podejściem do życia,jakie serwuje jej mama, nie zajedzie do zdrowia.Życie jest takie jakie jest,kwestia podejścia.Jeśli potraktujemy go jako jeden wielki krzyż,to w końcu nas przygniecie,a chyba nie o to chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:roll::roll::roll:

 

byłam z psem na spacerze i co widz staruszka wqyciągającego rzeczy ze śmietnika i pchajaCEGO TACZKI - CIĘŻKIe Z ŻELASTWEM, KIEDYŚ DALAM MU TE DWA ZŁOCISZE, ALE LUDZISKA PRZECHODZĄ ŚMIEJĄ SIĘ I NIE DAJĄ; a ja cała sietrzęśę i martwię się za tego człowieka, nie mogę na to patrzeć- to ma być życie chrześcijańskie, Ci ludzie chodzą do kościoła, co to za chrześcijanie ; ZNIECZULICA, aż ZAL serce Sciska:x :x:x

 

[ [i:][b:]Dodano[/b:]: Dzisiaj o godz. 10:59 am[/i:] ][/size:]

Of SHINEAD O'Connor- NOTHING COMPARES 2U; słuchajcie RMF FM - tj the beściak!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przędka, cóż poradzić, tak już jest w tym zabieganym świecie. Myślę, że po prostu trzeba patrzeć na siebie i samemu starać się być dobrym chrześcijaninem(nie odbieraj moich słów jako atak na Ciebie), niż oceniać innych.Aha, i myślę, że lepiej byłoby, gdybyś pomodliła się za tego człowieka, a nie zamartwiała sie ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam cieplutko na forumoldstory

Samotność, to taka straszna sprawa... czy wśród ludzi, czy bez... Ważne, aby znaleźć miejsce na ziemi, gdzie samotność nie będzie istniała.

Dzisiaj, gdy po raz kolejny w tym tygodniu okazało się, że jestem "bezdomna", ktoś mi coś napisał: nie sprawiaj przyjemności tym, którzy Cię niszczą :lol: Są ludzie, którzy widzą sens Twojego istnienia.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×