Skocz do zawartości
Nerwica.com

używki pobudzające mnie uspokajają


stx

Rekomendowane odpowiedzi

witam, tak na szybko napiszę że mocna kawa, efedryna (duże dawki) + kofeina mnie uspokajają. czuje się po prostu normalnie bez kołatania serca, bez stresu itd a nie jakiś naćpany czy pobudzony.

 

alkohol podobno działa uspokajająco, papierosy niby też a na mnie przeciwnie.

 

pytanie brzmi czy to normalne czy niebardzo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy na takie substancje reaguje trochę inaczej. Kawa na mnie niby działa, ale zdarza się, że po jej wypiciu chce mi sie spać. Alkohol bardziej mnie rozkręca niż uspokaja, a papierosy to wiadomo - jak się ma przerwę w kopceniu to "bez kija nie podchodź"...

 

zamiast pobudzac uspokaja to znaczy że troche inaczej działa? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy na takie substancje reaguje trochę inaczej. Kawa na mnie niby działa, ale zdarza się, że po jej wypiciu chce mi sie spać. Alkohol bardziej mnie rozkręca niż uspokaja, a papierosy to wiadomo - jak się ma przerwę w kopceniu to "bez kija nie podchodź"...

 

zamiast pobudzac uspokaja to znaczy że troche inaczej działa? :P

 

Tak :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie też energetyki uspokajają. Po prostu czuje się po nich normalnie. Papierosy pale nałogowo 1.5 paczki dziennie. Alkohol lubię ale w dużych ilościach ;) w małych mnie trochę wkórwia. A prochów nie biorę ;).

i jak by co to nie mam adhd ;) potrafię się skupić i spokojnie siedzieć wiele godzin np na zajęciach nawet się nie odzywając ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×