Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zazdroszczę.


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

detektywmonk, ja bardzo lubię większość Twoich tematów. Wnoszą taki powiew urozmaicenia na forum :great:

:mrgreen: To mi sprawiło radość.

 

-- 13 sty 2015, 10:53 --

 

Próbuj to zmienić.

Zacznij od zakładania nowych spam-tematów w Off-topie zamiast w Socjo. Trzymam kciuki.

Się starał będe.

 

-- 13 sty 2015, 10:53 --

 

e takie całkiem dziecinne nie sa wszystkie.

Ale dużo tak ;)

 

-- 13 sty 2015, 10:54 --

 

ja tez dlatego sie udzielam glownie w zabawach by nikt nie zauwazyl ze odstaje wiedza od reszty

 

ps to prawda

Bo zabawy są najlepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale Ciebie każdy lubi a mnie mało kto tutaj może przez to ze wylewam tu swoje frustracje i lęki i nie przebieram w słowach tylko piszę co myślę po prostu wszystko to na co w realnym życiu bym sie nie zdecydowala.

może traktowanie forum jako terapii wylewania goryczy sie nie powiodło hmmm :/

ale tonacy brzytwy sie chwyta by sobie ulżyć

 

 

 

a Ty Monk jesteś spoko. W końcu mnóstwo czasu przegadalismy na pw pare lat temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale Ciebie każdy lubi a mnie mało kto tutaj może przez to ze wylewam tu swoje frustracje i lęki i nie przebieram w słowach tylko piszę co myślę po prostu wszystko to na co w realnym życiu bym sie nie zdecydowala.

może traktowanie forum jako terapii wylewania goryczy sie nie powiodło hmmm :/

ale tonacy brzytwy sie chwyta by sobie ulżyć

 

 

 

a Ty Monk jesteś spoko. W końcu mnóstwo czasu przegadalismy na pw pare lat temu.

Ja Cię lubię,a czy wszyscy ? Pewnie nie :mrgreen: ja też nie każdego lubię.Bo jak człowiek,mówi że wszystkich lubi,to raczej źle z nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez dlatego sie udzielam glownie w zabawach by nikt nie zauwazyl ze odstaje wiedza od reszty

 

ps to prawda

to tak jak ja - przy czym do wiedzy dodałbym elokwencję

 

-- 13 sty 2015, 21:22 --

 

ale Ciebie każdy lubi a mnie mało kto tutaj może przez to ze wylewam tu swoje frustracje i lęki i nie przebieram w słowach tylko piszę co myślę po prostu wszystko to na co w realnym życiu bym sie nie zdecydowala.

może traktowanie forum jako terapii wylewania goryczy sie nie powiodło hmmm :/

wszystko zależy od tego po co kto jest na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×