Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dlaczego ja,Trudne Sprawy i inne arcydzieła


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

Te ostatnie słowo,to ironia.Co sądzicie o tych programach.W stylu jeszcze Ukryta Prawda,Szkoła czy Szpital.Ja przyznam,na przerwie na Pierwszą Miłość zerkam na Szpital.Obejrzałem 10 minut Szkoła,lecz wyłączyłem ,bo mnie skręciło.Czy ktoś na Forum to ogląda.Mam na myśli,to co tu napisałem.I czy zgadzacie się z tym,że te programy pokazują,życie "normalnych"ludzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektóre odcinki są zabawne :D Pamiętnik z wakacji to chyba najlepsza seria tego badziewia...najzabawniejszy odcinek to ten w którym mężczyzna pomylił bidet z kiblem po chwili cała rodzina zjawiła się w wc żeby zobaczyć jego dzieło :D

 

Ano i mięsny jeż,mistrz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Produkcje dla niewymagającej publiczność. Gra aktorska na poziomie szkolnych jasełek. Pokazuje często przerysowane życie "normalnych" ludzi, aż się prosi podejść do scenarzysty/reżysera i mu zwyczajnie pierdolnąć. Na samym początku jakoś mnie nie denerwowały, czasem zdarzyło się coś obejrzeć, ale jak teraz widzę ile tej tandety się namnożyło, a co gorsza słyszę ją za ścianą, to mnie krew zalewa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Argish, No racja, ale pozostaje mieć nadzieję, że większość puszcza taki badziew bokiem i ogląda tylko po to by się pośmiać. Bo jeżeli ktoś śledzi te produkcje z zapartym tchem i podczas seansu zaspokaja w pełni swój gust filmowy, to pozostaje tylko współczuć i liczyć, że takich ludzi nie jest wielu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

min3maks20, Bo jeżeli ktoś śledzi te produkcje z zapartym tchem i podczas seansu zaspokaja w pełni swój gust filmowy, to pozostaje tylko współczuć i liczyć, że takich ludzi nie jest wielu.-sądzę,że niewiele ludzi traktuje te "produkcje"na poważnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×