Skocz do zawartości
Nerwica.com

POMOC OBJAWY


meopp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od dwóch lat popijam sobie 2-4 piwa codziennie na odstresowanie,żeby sie lepiej poczuć,i zamaskować moje dolegliwości które są od miesiąca.Mam w tym problem że na trzezwo mam stany lekowe,jestem nerowowy lecz nie kiedy bardzo uspokojony,tylko w tym problem ze dziwnie widze przez oczy jakby jakieś zamroczenie,albo krecenie w w głowie(tego sie nie da wytlumaczyć do końca) 2 dni temu nie wypiłem wcale piwa i cały dzień sie to utrzymowało i jak widziałem sie ze nie napije piwa i to dostałem bardzo strachu ze tak to juz bedzie na 2 dzien wstałem dalej to samo i dostałem bardzo deperesji bylo mi smutno, to co sprawiało mi kiedyś przyjemność i normalnemu czlowiekowi to dla mnie nic.. CO TO MOZE BYC ? PRZYPUSZCZAM DEPRESJE/NERWICE ALBO TEZ UZALENIENIE OD ALKOHOLU. I JAK TO WYLECZYC.. DLACZEGO TAK WIDZE DZIWNIE DODAM TO ZE PIJE POTO ZEBY TE SKUTKI ZABIC I ZEBYM BYL NORMALNYM SIE CZUL I WIDZIAL.. WIEC ZAPIJAM ALKOHOL POTO ZEBY TO WYLECZYC JAK TABLETKI..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, wiem o tym ze lekarz rodzinny mi nie pomoze nie bedzie wiedzial co mi jest i mysle nad psychiatra bo to jest zwiazane z alkoholem wedlug mnie te dolegliwosci.. ale co to moze byc ze dziwnie widze mam jakby zamroczenie..kreci sie w oczach nie w glowie..

 

-- 08 sty 2015, 14:21 --

 

A tez nie chce isc do psychiatry bo wiem zeby przepisał mi psychotropy.. wiec chce zrozumiec od samego siebie dlaczego jest taka dolegliwość.. dodam ze jakbym sie napił teraz jednego piwa to czuje sie normalnie,usmiechniety,pobudzony wszystko by mi sie chcialo robić i bym normalnie widzial.. tyle juz mysle o tym ze co mi dolega i tu ze nerwica tu ze alkoholizm tu ze rak za duzo tzw czytam w internecie i moze ktos mial ta sama dolegliwość po piciu alkoholu a jak juz przestał to dalej te objawy byly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak,mogą być tego różne przyczyny np.alkohol albo objawy nerwicy.Sam raczej się nie zdiagnozujesz,tutaj też możemy tylko sugerować przyczyny.Ja akurat choruję na zaburzenia lękowe i u mnie takie zamroczenia,zamazany obraz często się pojawiają.

 

-- 08 sty 2015, 14:28 --

 

Myślę,że problem leży w Twojej głowie.Nie znam żadej choroby,którą da się wyleczyć alkoholem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze u mnie to sie utrzymuje od wstana z lozka do wieczora kiedy pojde spac.. juz jestem bez sil nie wiem co robic.. tzw czuje sie jakbym wypil dwa piwa ale nie mam eufori..tylko w mozgu i w oczach tak dziwnie jakby oszołomiony jestem..mysli nie umiem skupic jakby problem z koncetracja, boje sie wyjsc z domu ze zawroci mi sie w glowie i cos sobie zrobie..i co tu robic.. myslalem ze przeczekam to i to minie ale widac dalej to jest.. i pozostaje tylko napic sie 2 piw i bedzie normlanie tak jak mowisz tez moge miec ze np depresje i stany lekowe i dlatego mam te objawy ale wedlug mnie to by byly napady co godzine itp a ja to mam normlanie 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

meopp, jesteś alkoholikiem proste. Nie trzeba sie upijać wódą codziennie do nieprzytomności żeby się uzależnić. Kilka piw dziennie wystarczy. Udowodniono, że codzienne picie JEDNEGO piwa przez okres pół roku prowadzi już do uzależnienia, a więc jaki z tego wniosek? Sam odpowiedz. Masz typowe objawy odstawienne , lęki, zawroty głowy. Czas na odwyk i terapię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś mialem tak ze psychicznie jakbym sie zamknol w sobie.. tzw ze cos jest w mojej psychice i nie umie wyjsc.. czuje sie jakby jestem w snie dziwnie slyszalem glosy.. co to moze byc? Jakby wypilem dwa piwa i nie mam eufori tylko tak w oczach i w mozgu.. nie wiem jak to opisac tylko to chce wyleczyc jakby uwieziona mam psychike w siebie i nie chce zeby byl w 100% trzezwy.. dodam ze nigdy tak nie mialem kiedy pilem codziennie 8 piw ale przestalem i bylem normlany czlowiek a teraz ze cos mnie wezi co to moze byc.. ale stany np depresyjne czy nerwica tak jest prosze o pomoc kto mial takie cos.

 

-- 08 sty 2015, 22:19 --

 

Jakbyście byli w tzw snie.ze dziwnie slyszycie widzicie itp i nie umiem sie obudzic z tego snu.. czy to jakas choroba mnie od alkoholu wziela.. prosze o pomoc i do tego jestem bez radny bo nwm co zrobic i dopada mnie panika

 

-- 08 sty 2015, 22:22 --

 

Tzw jakby ktoś wypił dziś 2 piwa i idzie spać i budz sie i dalej tak samo jest.. ze mysli itp i nie umie wytrzezwiec w 100%. A tak na serio jest normalnym.Przepraszam ze tak pisze moze to smieszne ale na serio nie wiem jak to wytlumaczyc.

 

-- 08 sty 2015, 22:26 --

 

Jakby by sie wam obciazala psychika ze durs myslicie o czyms i nie umicie przestac

 

-- 08 sty 2015, 22:35 --

 

Mozesz cos wiecej powiedziec o objawach odstawiennych, chodzi o to ze fizycznie raczej nie ale moze psychicznie.. czy jest takiegos o czym ja pisze i co zrobic wystarczy wcale nie pic i po czasie to minie i bedzie jak kiedys normalnie?

 

-- 08 sty 2015, 22:45 --

 

Tez sobie mysle jesli jestem uzalezniony od alkoholu to dlaczego starczy mi jedne piwo zebym sie tylko normalnie poczuł i nie chce mi sie pic wiecej jak u innych jak napija jedno piwa to musza juz to nie przytomnosci. Wiec nie wiem tzw pije poto zeby tylko znieczulic dolegliwosci moje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×