Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nigdy nie robię niczego dość dobrze...


L.E.

Rekomendowane odpowiedzi

*Wiola*, czasami... Ale w sumie jeden negatywny komentarz potrafi mi totalnie zburzyć całą zdolność do obiektywizmu...

 

(

 

 

To chyba nasza cecha, nerwicowców, nadwrazliwców, ja mam podobnie i założę się , że większośc tutaj , chociaż zdaję sobie sprawę z tego , ze powinnam reagować zupełnie inaczej :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, mi by się też nie chciało, ale wisi nade mną bat, miecz i wszystko inne. Gdyby nie motywacja negatywna w życiu bym się za nic nie wzięła... A że motywacja jest negatywna to tym bardziej mi się nie chce...

 

Candy14, śpiewać też bym chciała, ale jak zaczynam to psy zaczynają wyć :mrgreen:

 

*Wiola*, no właśnie jak? Jak się powinno reagować, gdy ktoś Cię niesprawiedliwie ocenia?

Ja w sumie albo zaczynam się tłumaczyć albo nie mówię nic. Bo nawet intelektualnie i na zdrowy rozum nie mam pojęcia, co...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem wobec siebie bardzo krytyczna i nienawidzę siebie za nawet małe potknięcia.

W pracy musiałam się bardzo mocno i długo uczyć, że to co robię nie musi być perfekcyjne tylko na "akceptowalnym poziomie".

Trochę to dziwnie wygląda jak mi się chce płakać, że mam takie słabe wyniki w pracy a moje szefostwo jest zachwycone... :lol:

(musiałam się też nauczyć nie okazywać tej rozpaczy)

 

 

Ale swojej artystycznej formie umiem wiele wybaczyć..nie mam żadnych talentów: nie umiem śpiewać, tańczyć, malować... ale i tak to robię :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszła mi faza doła i poczucia beznadziejności. Z drugiej strony mimo tego, że napracowałam się i udało mi się doprowadzić sprawę (prawie) do końca to i tak zero satysfakcji... Ech... mój facet się bardziej cieszył niż ja... Może z tego, że przestanę marudzić :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×