Skocz do zawartości
Nerwica.com

Składam ofiarę


monk.2000

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę myślałem nad tym. Jestem tu na forum od 3 lat. Nabiłem trochę postów. Z początku robiłem to, bo szukałem bratnich dusz. Wyidealizowałem chorobę i myślałem, że chorzy to są ci mesjasze narodu. Że przez to, że czują ból psychiki postanawiają się zmienić. Inteligentnych ludzi jest sporo, ale akurat ta cecha niekoniecznie powiązana jest z moralnością. Ktoś inteligentny łatwo może łatwo popaść w dumę i poczucie wyższości, uznać że nie jest plebsem, a elitą.

 

W sumie to miałem kiedyś poczucie wartości. Budowałem je na swoich zaletach i osiągnięciach. Potem popadłem w depresję uznając się za dno i szmatę tego świata. Ale że wierzę w ewolucję uznałem, że ta depresja musiała być krokiem naprzód. Że oto zrozumiałem jakiś fakt, który wcześniej mi umykał. Że może poznałem czym jest pokora. Idąc tym tropem uznałem, że tylko wśród zaburzonych znajdę swoje miejsce. Oni nie będą mnie wkurzać.

 

Teraz wiem, że póki nie powstanie nowy lek na schizofrenię, nie osiągnę oświecenia, albo po prostu nie umrę to nie znajdę miejsca gdzie poczuję się u siebie.

 

Dlatego teraz chciałbym prosić u usunięcie mnie z forum. O wymazanie z ksiąg życia tego miejsca. Niechaj moderator/administrator złoży monka.2000 w ofierze Internetowi. Bo nic więcej już nie wniosę tu do dyskusji. Nikogo więcej nie przywitam, ani nie dam mojej smętnej rady na 25 linijek próbując powiedzieć coś więcej niż idź do psychologa/wyprowadź się/zostaw go lub ją. Niechaj odejdzie ten co myślał, że pisze ciekawie, ten co nie zrozumiał, że forum to spamowanie a nie źródło wiedzy. Ten co był w błędzie, bo nie uprawia seksu, nie ma poczucia samego siebie, nie gotuje ani nie ma przesrane przez rodzinę.

 

Byłem na 4 zlotach i na każdym czułem się obco. Tak samo obco jak na ulicy, w szkole, aptece czy domu babci. Nie ma sensu ciągnąć tego dalej. Po co udawać. Po co tworzyć kogoś kim nie jestem tylko po to by nie odsłonić swojego wnętrza. Zgrywać towarzyskiego kolesia, podczas gdy jestem żałosnym typem na rencie, który myśli że jego choroba to dar.

 

Proszę więc o usunięcie mojego konta, nic dla mnie nie znaczy, że mam nabite dużo postów i jestem "szychą" czy to że znam osobiście stąd jakieś osoby, jak również fakt, że znam tematy tu występujące od podszewki. Może nie tak żeby przytoczyć, ale podświadomie pamiętam.

 

Czas skończyć tę dziecinadę. Nie pasuję do tego świata, do forum tak samo.

 

live-long-and-prosper-tee-shirt-cbs114b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monk, będzie mi bardzo przykro, jeśli odejdziesz. Jesteś dla mnie perełką tego miejsca, i nie chodzi o to, że smaczkiem. Myślę, że nie ma sensu tego dokładnie określać i jeszcze gorzej przebierać w słowach, po prostu napiszę więc, że jesteś dla mnie jakoś ważny. Nie jako nick. Zresztą ja prawie wcale nie operuję nickami. Skojarzenia odsyłają mnie do człowieka. Masz ten rodzaj wrażliwości, który czytam. Działasz na moich rejestrach, tyle, że ja tu przychodzę, ledwo dysząc na progu jakiegoś tematu i zaraz znikam.

 

Zalogowałam się tylko ze względu na Twoje oświadczenie. Mam jeszcze jakieś pół, może miesiąc czasu na wyciszenie sytuacji, by zabrać głos w swoim wątku. Głupio wychodzi, że tam milczę, tu przychodzę. Jeśli to ma dla Ciebie jakiekolwiek znaczenie, chciałabym, żebyś został. Też nie pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monk.2000, jesteś wyjatkową lubianą chyba przez wszystkich osobą tutaj ,ale to mam nadzieje decyzja w pełni przemyslana i taka która będzie Ci słuzyła dla Twojego lepszego samopoczucia w kazdym bądż razie Twoje posty były zawsze warte przeczytania.

Powodzenia jednak Ci życze jeśli odejdziesz .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×