Skocz do zawartości
Nerwica.com

GŁOSOWANIE - Porządne chłopy z naszego forum ;-)


Arasha

Najporządniejszy chłop na nerwicy.com ;-)  

154 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najporządniejszy chłop na nerwicy.com ;-)

    • 1) Arhol
      28
    • 2) carlosbueno
      14
    • 3) detektywmonk
      12
    • 4) Ferdynand k
      8
    • 5) hobbyturysta
      17
    • 6) Jerzy1962
      9
    • 7) jetodik
      7
    • 8 ) Kalebx3
      5
    • 9) monk2000
      14
    • 10) nieboszczyk
      8
    • 11) Popiol
      9
    • 12) Zebrec
      23


Rekomendowane odpowiedzi

Kochani, igrzyska czas zacząć ... mam już zgody nominowanych przez Was ( i przeze mnie ) kandydatów i teraz dalszy ciąg tej zabawy w Waszych rękach 2flaga.gif

Macie do wyboru uczestników, którzy wyrazili zgodę ( tudzież nie wyrazili sprzeciwu ) na uczestnictwo.

 

04a64a3f03d42c77222e9dec3989bdbf1393256956646.jpg

 

Każdy może zagłosować na max 2 osoby ( trzeba być jednak zdecydowanym )

 

Głosowanie potrwa do 17 stycznia do godz. wskazanej nad ankietą.

 

Co do nagród ... administracja nie jest chętna do przyznawania rang, gdyż uważa, że określenie porządny chłop może być różnorako interpretowane :bezradny: Ja ze swej strony mam pewne pomysły na uhonorowanie zwycięzcy, ale nie ukrywam, że nagroda będzie zależała od tego, kto wygra ha ha ( żartuję, albo i nie :lol: )

 

Bawcie się dobrze, a jak nie macie ochoty to nie zaśmiecajcie wątku niepotrzebnymi kłótniami :!::!::!:

 

Nad poprawnym przebiegiem konkursu razem ze mną czuwać będzie sam Mistrz Arash :mrgreen:

 

bfd17358.jpg

 

Możecie pisać, spamować, komentować, ale nie wyzywać się ani obrzucać błotem :nono:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze że jeszcze na mnie nikt nie głosował bo ja porządny nie jestem ani nie chce być.

Definicja porządnego to taki który nie ciupcia, nie pije dużo alkoholu, nie używa przemocy i nie przeklina tak mi się przynajmniej zdaje. :mrgreen:

kinderbueno, ty zas ciupciasz az echo idzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieprz,

Porządny chłop można rozumieć jako fajny, równy, sympatyczny, towarzyski, pomocny dla innych userów, niekłótliwy, udzielający się na forum, zakładający ciekawe tematy, aktywnie biorący udział w różnych dyskusjach, jednym słowem ... ziomal forumowy 8)

Taka była definicja wg Organizatorki - ale w tej też się nie mieszczę, dlatego jak przedmówca zrezygnowałem :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze że jeszcze na mnie nikt nie głosował bo ja porządny nie jestem ani nie chce być.

Definicja porządnego to taki który nie ciupcia, nie pije dużo alkoholu, nie używa przemocy i nie przeklina tak mi się przynajmniej zdaje. :mrgreen:

kinderbueno, ty zas ciupciasz az echo idzie

w ogóle nie ciupciam ale nie przez to że taki "święty" jestem :twisted: ale wypiję czasem a kiedyś nawet sporo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×