Skocz do zawartości
Nerwica.com

Powrót


HereIgoAgain

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Byłam tu kiedyś, w 2011 mój organizm szalał zmagałam się z nerwicą trwało to prawie rok i od połowy 2012 roku, nawet wcześniej nie miałam żadnych straszliwych objawów. Nie będę dokładnie mówić co to było, może nie byłam "level hard" bo ani razu nie byłam z tym u lekarza, nie leczyłam się żadnymi lekami (oprócz łykania hydroksyzyny w nagłych przypadkach) no i miałam parę tabletek zawsze przy sobie wszędzie, co mnie uspokajało. Mniejsza o to, objawy typowe. Wkręcanie sobie że umieram, jadłowstręt utrata wagi, niski poziom zadowolenia z życia właściwie to żaden..strach przed wyjściem do ludzi, strach przed byciem w większej grupie, niewychodzenie na imprezy, nie picie nie palenie ( a zawsze byłam imprezowiczką ). No i boję się że TO powraca.. tak się cieszyłam że to koniec że dałam radę! Wiem że główną przyczyną tego jak to się zaczeło był brak pracy, brak celu w życiu. Teraz jest podobnie, znowu nie mam pracy. I znowu mam za dużo czasu na myślenie o tym jakie beznadziejne jest moje życie... Miałam kogoś, ale związek się rozpadł i później wchodziłam w nic nieznaczące znajomości z różnymi facetami. Chcąc w ten sposób się pocieszyć, czułam się coraz gorzej i gorzej az do momentu w którym jestem teraz i zdałam sobie sprawę że znow sięgłam dna ! Obawiam się ze jestem w ciąży mam już wszystkie typowe objawy. Na myśl zrobienia testu serce wali mi jak nienormalne i brakuje mi powietrza... Nie mogę mieć dziecka ! Taka wariatka jak ja.. ? Mam mętlik w głowie i nie umiem pozbierać myśli przepraszam za ten chaos. Nie mam się komu wygadać, nie mam żadnych zaufanych ludzi wokół siebie.. Co mam robić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×