Skocz do zawartości
Nerwica.com

KREM DO RĄK


Gość tosia_j

Rekomendowane odpowiedzi

poniewaz od wielu lat cierpię na jakies obsesyjne mycie rąk na pograniczu kompulsji - skóra zrobiła sie sucha, piecze i boli.

proszę o pomoc w dobraniu kremu do rąk. moze stosujecie cos na co nie wpadlam do tej pory

moj obecny typ

 

55842_250.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia_j, postaraj się nie myć rąk przed wyjściem z domu, zwł. jak jest dość zimno i wietrznie. I zawsze dobrze osuszaj ręce ... niektórzy nie wycierają ich do końca "bo przecież i tak same wyschną".

 

W sumie ciekawy temat ( Twój drugi Tosiu ) :P Ja mam w ogóle szajbę na punkcie kremów do rąk ... muszę mieć non stop nakremowane, takie śliskie, bo inaczej odczuwam spory dyskomfort. Z tym, że ja używam różnych kremów ( nie jakichś specjalnie drogich ), w ostateczności smaruję ręce nawet balsamem do ciała ( jak nie mam pod ręką kremu ).

 

Jeżeli często wychodzisz z domu, to polecam Ci zaopatrzyć się w mini kremik do rąk, których teraz pełno w drogeriach ( wychodzą drożej, ale się człowiek nie nadźwiga za bardzo ). Ja obecnie mam taki ( chyba z Auchan ) ... bardzo dobry :D

 

SWEET-SECRET-kokosowy-krem-do-rak30_2.jpg

 

Myślę, że te świece, o których wspominała kosmo, też by Ci się przydały ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia_j, Mimo ,ze uzywam rękawiczek byłam skazana na częste mycie rąk przy osobie chorej lezącej obłoznie całe miesiące ten krem mi skóre rąk ratował mam go do dziś i polecam 71389_250.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki kobiety, będe wyprobowywac z tych co polecacie

oczywiscie nie wszyztkie naraz

mam nadzieję ze wolno je posmarowac na te sączace sie ranki

Ten co Ci polecam tak, ale dobry jest też tribiotic + wit A jako supelement diety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie uratowała życie jedna farmaceutka polecając krem Kermuren Plus... Jest to, jak ktoś już powyżej pisał, krem z zawartością mocznika. Nie zagłębiam się za bardzo w detale, bo mnie to nie interesuje. Wiem, że jest też dostępny w silniejszym stężeniu...

Wcześniej w okresie zimowo wiosennym zaczynały mi pękać opuszki palców, co było tak cholernie nieprzyjemne, że na klawiaturze laptopa trudno było pisać...

Sam krem nie należy chyba do typowo kosmetycznych wynalazków. Zapachem przypomina mi plastelinę, ale jest naprawdę dobry :!:;)

 

1403040363_KermurenPlus%2075%20ml.zielony.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×