Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mam 2 pytania? może ktoś odpowie!


maateusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Czym sie różnie nerwica natręctw o nerwicy lękowej,bo ja mam tak że wiem czego sie boje i to mnie przeraża i ciagle o tym myśle i niewiem jaka to nerwica chociaż bylem u psychiatry to nie postawil mi diagnozy tylko przepisał xanax.A drugie pytanie to czy wy też szukacie informacji np w internecie o chorobie lub chorobach które macie i szukacie tych objawów u siebie,ja sie boje schizofreni i psychozy i ciągle o tym czytam i obserwoje siebie czy czasem sie nie zamykam w sobie czy coś dobnego i z tego powodu mam lęki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też często szukam informacji na temat różnych objawów i chorób żeby stwierdzić co mi jest. Obserwuję się i czasami się przerażam. Ale najważniejsze żebyś obserwując się był obiektywny, bo inaczej będziesz dostrzegał wszystkie objawy i sam siebie jeszcze bardziej wpędzisz. A jak się boisz to powinieneś iść do psychologa pogadać o tym. Bo z tego co napisałeś wizyta u psychiatry Ci nie pomogła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytam i obserwoje siebie czy czasem sie nie zamykam w sobie czy coś dobnego i z tego powodu mam lęki

 

Naprawdę można się nakręcić,tak zaczęła się moja przygoda z lękową,ehh.

Neta nie miałam,ale encyklopedię medycyny (opasły tom),mam w jednym palcu :?

To było chore,siedziałam ,czytałam,płakałam ,nakręcałam się do tego stopnia że występowały u mnie objawy towarzyszące wielu nieuleczalnym chorobom.

Byłam w tym sama,ja i one.Przestałam to robić.Zaczęłam się leczyć,nie chcę do tego wracać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodze na psychoterapie be te leki mam od niedawna i cigle sie boje ze to cos powarzniejszego niz "tylko"nerwica.

 

Ja jak na razie nie byłem jeszcze u żadnego psychologa, psychiatry czy psychoterapeuty, na razie to się próbuję wybrać. Nic nie zażywam. Ale czytając i szukając informacji co mi może dolegać to też coraz bardziej się przejmuję, że to nie "tylko" depresja.

Przed chwilą czytając jakie są objawy borderline i nerwicy przypasowałem wiele z tych objawów do siebie :? sam już nie wiem czy jestem aż tak chory czy sobie to uroiłem. No ale skoro wszystko pasuje.... Wiem jedno muszę się udać do kogoś kto mi pomoże i ty też powinieneś szczerze porozmawiać z psychologiem bądź psychoterapeutą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie co to sugestia? jesli nie to wam powiem...sugestia moze zabic! jedna podstawowa rzecz ktora nie powinien robic nerwicowiec to czytac na temat chorob poniewaz sugestia powoduje to ze od razu czujemy sie tak jak pisze w encykopedii czy powiedzmy mamy takie objawy jak ktos kto w danym momencie o nich mowi. Wy tutaj kisicie sie w sosie wlasnym, i to duzy BLAD! przestancie mowic o objawach i zastanawiac sie nad soba , przestancie wczuwac sie w ojawy bo to tylko napedza chorobe. nerwica uwielbia gdy sie o niej mysli...natomiast nie znosi gdy sie ja mowiac brzydko olewa. ludzie, wescie sie do zycia, jestescie mlodzi, nie dajcie sie zwariowac. jak czytam to co piszecie to samej kiszki przewracaja mi sie do gory nogami i nie chce mi sie zyc. zamiast myslec o tym czy czegos sie boje czy jestem psychiczny czy jeszcze nie znajdzcie sobie jakies pasje, duzo ruchu na swierzym powietrzu , gdy zaczynamy skupiac sie na jakims zajeciu nie ma miejsca na leki, uwierzcie mi to dziala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×