Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nasze dobre nawyki


Arasha

Rekomendowane odpowiedzi

Pochwalcie się rzeczami, które uważacie za swoje dobre nawyki i przyzwyczajenia. Może będą zachętę dla innych forumowiczów do jakichś zmian w swoim życiu ... chociaż wątpię ... no, ale nadzieja matką głupich, jak to mówią ;)

 

Ja nie palę, nie piję poza symbolicznymi ilościami i nie jaram, ale niewiele z tego mam ... jak dotychczas :bezradny: ... aha i do kasyna nie chodzę :pirate:

 

Brakuje mi silnej woli, żeby coś w swoim życiu zmienić, niestety :time:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ignoruję ludzi. To moja olbrzymia zaleta. Zamiast wdawać się w jałowe sprzeczki czy słuchać czyichś komentarzy, że mu drogę zajechałem, zająłem jego miejsce parkingowe, wepchnąłem się w kolejce, czy ta osoba chciałaby się dosiąść do stolika, po prostu ich ignoruję bo nie uważam tego za interesujące. Odkąd zacząłem to robić, to oszczędziłem sobie sporo nerwów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ignoruję ludzi. To moja olbrzymia zaleta. Zamiast wdawać się w jałowe sprzeczki czy słuchać czyichś komentarzy, że mu drogę zajechałem, zająłem jego miejsce parkingowe, wepchnąłem się w kolejce, czy ta osoba chciałaby się dosiąść do stolika, po prostu ich ignoruję bo nie uważam tego za interesujące. Odkąd zacząłem to robić, to oszczędziłem sobie sporo nerwów.

sorry, ale w ogóle nie widać tego na forum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przeklinam przynajmniej publicznie bo tak samemu do siebie to mi się zdarza. To że nie przeklinam i nie używam w co drugim słowie wyrazu na k było kiedyś gdy pracowałem na budowie w Anglii przyczyną stwierdzenia ze nie mogę być Polakiem bo ich słownictwo składa się głównie z wyrazu na k tak przynajmniej tam postrzegaj a nasza nację a nawet słyszałem jak nazywali Polaków kurwamenami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×