Skocz do zawartości
Nerwica.com

To, co w Tobie dobre...!


pannanikt

Rekomendowane odpowiedzi

W sobie lubię: szczerość, lojalność, wiem, że można mi powierzyć tajemnicę bez obaw, że wygadam. Wydaję się sobie odpowiedzialna. Jestem pracowita.

 

Co cenią inni? hmmm... myślę, że serdeczność i to że zawsze staram się pomóc (aż zbyt często). Twierdzą, zepotrafię się wczuć w ich sytuacje. Czasem słyszę, że promnienieję i że to wspaniale, ale o co do końca chodzi, to nie wiem:)

 

Bardzo cenię szczerość choć bywa że trudno mi ją przyjąć. Otwartość, pozytywne myśłenie, siłę, zdrową pewność siebie. Najbliższe mi osoby mają większość tych cech i cenię to, że są. Ja zawsze jestem i staram się dać z siebie jak najwięcej dobrego. Staram się nie zawodzić. Razem śmiać się i podtrzymywać na duchu kiedy trzeba. A jeszcze kiedy inndziej złajać jeśli jest taka konieczność.

 

W świecie jest piękne, to, że zaskakuje. Że codziennie może zachwycać czymś nowym. Jest wyjątkowy i taki harmonijny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sobie lubię- uczciwość

Co we mnie lubią inni?- Hm, trudno powiedzieć. Przyjaciele twierdzą,ze można na mnie polegać, że potrafię dać innym wsparcie i się ze mną nie nudzą ;)

Za co doceniam ludzi?za pozytywne nastawienie do świata, do ludzi, bezinteresowność, uczciwość, wytrwałość

A piękne dla mnie na świecie jest to, co kocham. Piękne są pewne ulotne chwile, takie jak zachód, czy wschód słońca, krople deszczu na szybie, góry, uśmiech mojej mamy, moje dobre wspomnienia, muzyka, która mnie porusza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja lubie w sobie : szczerość,chęc poznawania/ciekawość świata (mały odkrywca), uśmiech na twarzy, przyjacielskość , umiejętność słuchania i moją głowę pełną pomysłów ^^

 

natomiast nie lubie w sobie : ostry język i nieziemski nerwus ze mnie ;-) jestem jak bomba - wybucham w najmniej oczekiwanym momencie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odwaga. Nie mam jej ciągle ale potrafię się na nią zdobyć. Przychodzi mi z trudem ale nie poddaję się i nie odpuszczam tylko dlatego, że się boję. Lubię myśleć, że jestem dzielna :D

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 2:55 pm ]

W innych ludziach najbardziej cenię dobro. Mam gdzieś, czy są nudni, brzydcy, czy głupi. Dobro jest dla mnie wartością nadrzędną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-co w sobie lubisz? (cechy charakteru, dobre skłonności, przydatne i/lub wyjątkowe umiejętności) trudne;P zostawie se na koniec. chyba moja wyobraznia - mimo, że jest świetną pożywką dla moich schiz. I to, ze przełamałam się i nauczyłam udzielać się na zajęciach! :D przez to moje koleżanki z roku nie wierzą w to, ze jestem nieśmiała! :D

 

 

co cenią w Tobie inni? (j.w.) nie mam pojęcia:( przeciez nie mogę wejść do ich głów i sprawdzić...

 

-za co Ty doceniasz ludzi, którzy Cię otaczają, co dobrego spotyka Cię z ich strony i co sam możesz im zaoferować? za chec pomocy, kiedy jest smutno, za próby podtrzymywania mnie na duchu, za to, ze mogę przy nich bez skrępowania mówić o problemach i płakać i nie doświadczę ośmieszenia... sama mogę zaoferowac pomoc, jesli jej potrzebują, chociaz zazwyczaj tak nie jest (tzn rzadko potrzebują pomocy). Szkoda tylko, ze jedna z tych osób mieszka daleko, a druga niedługo wyjezdza:(

 

-co dla Ciebie jest piękne na świecie? moja miłość, chociaż nie bardzo rozumiem, jak to jest, że dostałam coś tak pięknego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-co w sobie lubisz?-hmmm narazie na to pytanie nie odpowiem

-co cenią we mnie inni-nie wiem,może to że staram się być dobrym człowiekiem???

W innych cenie-szczerość,dobroć,wyrozumiałość,wrażliwość,opiekuńczość.umiejętność dochowania tajemnicy, empatię

 

-co dla Ciebie jest piękne na świecie?-nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1)lubię w sobie energię,spontaniczność,empatię,upór,szczerość, gadulstwo, wyobraźnie,zdolności manualne,ciekawość,umiejętność walki o rzeczy i osoby które są dla mnie bardzo ważne...wreszcie to że nauczyłam się czuć

2)szczerość,podobno dobre serce,czasami nietypowe poczucie humoru,ambicje, oddanie

3)Doceniam że są,że mogę na nich liczyć,że są szczerzy,prawdziwi-nie udają i nie litują się nade mną.Potrafią mi dać kopniaka,zmotywować,przytulić...Wytrzymali wszystkie złe rzeczy które się ze mną działy.Cenię sobie ciepło,dobre serce i prawdziwość w słowach i zachowaniu.

4)Cały świat jest piękny-tak piękny że czasami patrzenie aż sprawia mi ból:)Płatki śniegu,zimno dzięki któremu doceniam to że mam dach nad głową i jest mi ciepło,malutkie dzieci które zachwycają się białym puchem i tym że niedługo pójdą na sanki,śmiech ludzi,promyki słońca przebijające przez gęste chmury,zapach zimy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-co w sobie lubisz?

Wysoki poziom, Honor i Dumę, Metal, wygląd, zainteresowania, poczucie estetyki, wyobraźnię, zimno, inteligencję, ambicję, czystość...

 

-co cenią w Tobie inni?

wygląd, zdolności manualne, talent plastyczny (??), umiejętność przekazywania emocji w rysunkach, wyjątkowość,

 

-za co Ty doceniasz ludzi, którzy Cię otaczają, co dobrego spotyka Cię z ich strony i co sam możesz im zaoferować?

Wysoki poziom, Honor i Dumę, Metal, wygląd, zainteresowania, poczucie estetyki, wyobraźnię, zimno, inteligencję, ambicję, czystość...

 

Co mogę im zaoferować? Rozmowę?

 

-co dla Ciebie jest piękne na świecie?

Piękna muzyka (np. Extreme Metal), dobre oświetlenie, natura, dobrze zbudowane budynki, ładne, czyste kobiety, Ja, zwierzęta drapieżne, noc, park w nocy, wojna, Zło, mordy gdzieś tam w Afryce, cierpienie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy od tego, czy byłbym po właściwej stronie.

 

Ale, tak czy siak miło jest wiedzieć, że są ludzie, którzy mają dużo gorzej :) .

 

wiesz, że to co napisałeś jest CHORE!!!

 

Ludzie osiągają dobre samopoczucie dzieki złemu samopoczuciu innych. Jakże to znamienne dla domu wariatów. Któs to kiedyś powiedział, nie pamiętam kto, ale chyba myslał o tobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

-co w sobie lubisz? (cechy charakteru, dobre skłonności, przydatne i/lub wyjątkowe umiejętności)

-co cenią w Tobie inni? (j.w.)

-za co Ty doceniasz ludzi, którzy Cię otaczają, co dobrego spotyka Cię z ich strony i co sam możesz im zaoferować?

-co dla Ciebie jest piękne na świecie?

 

 

 

1. Zdolność logicznego myślenia, planowania, poczucie humoru, waleczność, umiejętność wyciągania wniosków ze swoich porażek i nie powtarzania tych samych błędów. Lubię też w sobie to, że jestem inny niż inni, mam swój charakter, swoje zdanie na każdy temat, to, że z totalnego zera zmieniłem się w innego człowieka.

 

2. Pewnie to co napisałem w punkcie pierwszym.

 

3. Lubię ludzi z charakterem, którzy mówią szczerze co myślą. Nie znoszę jak ktoś jest taki przy jednych ludziach, a inny przy innych po to, żeby się wszystkim przypodobać. Oprócz tego cenię sobie w ludziach poczucie humoru, waleczność, determinację.

Ze strony innych raczej nic dobrego mnie nie spotyka. Nie wiem co mogę im zaoferować.

 

4. Ogólnie to mam negatywne nastawienie do świata, ale piękne rzeczy się znajdą. Piękne są np. kraje śródziemnomorskie, te krajobrazy, tam są ludzie róznych narodowości, różnych ras a mimo to każdy jest dla każdego życzliwy, choć cwaniaków które chcą naciągnąć na kasę turystów też nie brakuje ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co we mnie dobre...heh...może uda mi sie to z siebie wydusić ;)

- jestem ponoć ponadprzeciętnie inteligentna (ktoś mi to kiedyś powiedział)

- ponoć mam dobrze poukładane w głowie ( heh...zależy z jakiej strony spojrzeć...;))

- życzliwa i bezinteresowna ( no, życzliwa nie zawsze ; P )

- zielonooka ( jeżeli można nazwać to DOBREM )

- posiadająca umiejętność słuchania

- wrażliwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-co w sobie lubisz?

 

Z tym moze byc problem, bo uwazam sie za nic nie wartego :(

 

-co cenią w Tobie inni?

Jak maja mnie cenic...skoro nie potrafie nikomu zaufac, wszedzie widze intryge :( Czasami ktos mi podziekuje jak mu pomoge.

-za co Ty doceniasz ludzi, którzy Cię otaczają, co dobrego spotyka Cię z ich strony i co sam możesz im zaoferować?

Nie doceniam :( nikomu nie wierze i nie ufam :( A do zaoferowania to mam zawsze bezinteresowna pomoc.

-co dla Ciebie jest piękne na świecie?

ze kiedys sie skonczy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×