Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zgoda na obciążenie rachunku ( udział w konkursie ) ;-)


Arasha

Rekomendowane odpowiedzi

Ten post został stworzony zgodnie z najnowszymi wytycznymi administracji odnośnie zasad organizacji konkursów na forum :P

 

Poniżej przedstawiam kandydatów, którzy zdobyli min 3 nominacje do konkursu na Porządnego chłopa forum ( biorąc pod uwagę również moje typy, które podam przed samym zamknięciem listy ). Bardzo Was proszę o jakiekolwiek zastrzeżenia co do Waszego udziału w zabawie, ale nie ukrywam, że wolałabym nikogo z listy nie skreślać. W sprawie rezygnacji proszę o informację na pw / ewentualnie tu na forum.

 

Oto dotychczasowi kandydaci :

 

Arhol - 7 nominacji

carlosbueno - 5 nominacji

detektywmonk - 4 nominacje

jetodik - 4 nominacje

hobbyturysta - 6 nominacji

Ferdynand k - 4 nominacje

Jerzy1962 - 3 nominacje

Kalebx3 - 3 nominacje

monk2000 - 4 nominacje

Nicholas1981 - 3 nominacje

nieboszczyk - 5 nominacji

Pieprz - 3 nominacje

Popiol - 3 nominacje

Zebrec - 4 nominacje

 

Bardzo Was proszę nie traktujcie tego, jako próby ośmieszenia kogokolwiek. Określenie porządności ma tu bardzo szerokie znaczenie, i nie ma nic wspólnego z moimi osobistymi poglądami związanymi m.in. z abstynencją seksualną ( zresztą to do końca tak nie jest, nie mam nic przeciwko ludziom uprawiającym seks w granicach zdrowego rozsądku ).

 

Porządny chłop można rozumieć jako fajny, równy, sympatyczny, towarzyski, pomocny dla innych userów, niekłótliwy, udzielający się na forum, zakładający ciekawe tematy, aktywnie biorący udział w różnych dyskusjach, jednym słowem ... ziomal forumowy 8)

Potraktujcie to jako zaszczyt i docenienie Was przez pozostałych forumowiczów.

 

Jeżeli macie jeszcze jakichś kandydatów, to nabór wciąż trwa, niektórym osobom brakuje po 1 nominacji, żeby się załapali do rankingu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nicholas1981, może byś przestał obrażać kobietę swoim niestosownym stylem - nie podoba się nie wchodzisz na te wątki. Mam nadzieję że moderatorzy usuną Twój post

 

-- 31 gru 2014, 14:26 --

 

a teraz zastanów się gdzie ją obraziłem, nie ukrywam obrażam konkurs nie osobe zakładającą obrażam tematyke konkursu nie osobe....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fizli, jakbyś nie zauważył, to zorganizowałam jak dotychczas jeden konkurs ... może byś wylazł ze swojego terrarium i przestał wylewać na innych swoją frustrację ( zorientuj się, kto jest inicjatorem pozostałych konkursów !!! zanim zaczniesz obrażać innych ). W ogóle nie rozumiem po kiego grzyba siedzisz na forum, skoro uważasz je za wysypisko odpadów, co już nie raz mówiłeś także do nowych użytkowników. Zastanów się na drugi raz zanim coś napiszesz bez ładu i składu, bo możesz komuś sprawić przykrość.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, odpady owszem lecz psychologi, nawet arhol psytaknuł :D, plus nie siedze w terrarium. plus do tego napisałem to kurwa najprościej jak się da, sądźę że nie mieszkasz w Tajlandi więc podkreślenie miejsca zamieszkania "pani nocy" który zamieściłem w/w komentarzu ma na celu zaznaczenie tu że nie chodzi o ciebie, plus jest to ranking tak jak ktoś napisał ktoś kogoś lubi ktoś nie... konkursy mają na celu pozwolenie nawet nowej osobie wygrać coś a tu to zwykły ranking kto ma więcej znajomych, konkurs jest mie przemyślany, lecz fajną beke kręce jak czytam jak się podniecacie :D

 

ps. jeśli poczułaś się urażona to powiem tak, mógłbym być bucem i dojebać za złą interpretacje lecz nie jestem taki.

z pokorą schylam głowę i mowie przepraszam następnym razem napisze to drukowanymi literami że nie chodzi tu o ciebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też się na porządnego nie nadaję - jestem podobno zarozumiałym bufonem, który na dodatek pieści się ze sobą i "udaje pokrzywdzonego chłopczyka", w sferze seksu też mi daleko do porządności. Tak więc dziękuję za nominację, swoje hipotetyczne głosy mogę oddać Hobbiemu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też się na porządnego nie nadaję - jestem podobno zarozumiałym bufonem, który na dodatek pieści się ze sobą i "udaje pokrzywdzonego chłopczyka", w sferze seksu też mi daleko do porządności.

To nie ma nic do rzeczy, Twoje prywatne życie jest tylko i wyłącznie Twoją sprawą.

 

Tak więc dziękuję za nominację, swoje hipotetyczne głosy mogę oddać Hobbiemu :)

Jesteś pewny, że nie chcesz być brany pod uwagę przy zakładaniu ankiety ? Pamiętaj, że wszystkim nigdy nie dogodzisz. Ważne, żebyś sam ze sobą dobrze się czuł :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fizli, nie uważam się za porządnego jak napisałem powyżej - ok. jestem jeszcze oszustem, nie sprowokujesz mnie - chociaż najwyraźniej szukasz zaczepki - happy new year!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, aha czyli jak dobrze myślę, każdy ma prawo oszukiwać, kłamać, mataczyć XD ja jebie XD

Jeżeli nie czyni tym nikomu krzywdy, to nie widzę większego problemu. Każdy czasami potrzebuje poczuć się kimś innym niż jest ( poza ideałami, które czują się już tak genialnie sami ze sobą, że nic im do szczęścia więcej nie trzeba ) i nie jest to nic zasługującego na potępienie. Tyle z mojej strony. Koniec OT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×