Skocz do zawartości
Nerwica.com

Psychoterapia, łatwa kasa, genialny pomysł.


Gość SinnerInHeaven

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj wpadłem na genialny pomysł. Jest tak genialny że niemal przeraża. Ogólnie jak powrzechnie wiadomo psychoterapeuci sa kompletnie zbędni na tej planecie. Nie wnoszą nic a zarabiają kasę. W zasadzie każdy pracuje oprócz nich.(No dobra oprócz mnie jeszcze, ale właśnie dlatego wpadam na genialne pomysły). A więc wymyśliłem że stanę się takim superbohaterem który uratuje planetę. Będę pobierał skromną sumkę 20zł za utwierdzenie jakby przyszłego-niedoszłego klienta że nie potrzebuje terapi. Wtedy wszyscy będziemy szczęśliwi. Ja będe miał kasiorkę, terapeuci znikną, pójdą do kopalni prawdopodobnie albo na telemarketing najlepiej po 10h dziennie. A ludzie odetchną z ulgą że nie muszą tam chodzić. Moge nawet wystawiać takie certyfikaty na zasadzie "zdrowy obywatel nie potrzebuje terapii". Także otwieram biznes, na priv moge podać numer konta i proszę chętnych o wpłacanie skromnej sumki 20zł. Ja wysyłam pocztą "specjalny certyfikat" i jesteśmy kwita.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak uważam że jestem kozak i tyle przeszłem przez tych terapeutów nie zwariowałem także jest dobrze. Teraz potrzebuje tylko odrobinę więcej seksu niz przedtem. Nie wiem z czego to się bierze. Ale też nikt do mnie nie pisze w sprawie tego biznesu widać ludzie wolą dać 100zł terapeucie niż 20 zł mi za to samo. Chyba musze podnieść cenę bo czasami jak jest coś zbyt tanie to ludzie myślą że to badziewka i kupują droższe. A jak podniosę cenę do 50-60 i zachowam tą samą wybitną jakość produktu to będę miał więcej chętnych. Mam nadzieję tez że więcej kobiet się zgłosi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę że najważniejsze to wiara w siebie i w swój projekt. Kopernikowi i wielu odkrywcom też nikt nie wierzył ale dopięli swego.

więc czas założyć stronę, ogłosić się na wszystkich portalach, zatrudnić biuściastą sekretarkę (to podstawa) i można działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×