Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ahoj, dzień dobry, cześć i czołem!


Kubulek

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Zaglądałem tu już niejednokrotnie, za każdym razem po pewnym czasie panicznie zamykając zakładkę i wmawiając sobie że "nie, to nie to, to na pewno coś innego". Po wydaniu masy pieniędzy na przeróżnych lekarzy i badania, pani neurolog skierowała mnie do poradni psychiatrycznej z objawami nerwicy "niepamiętamjakiej". W sumie od początku to podejrzewałem, ale nie dopuszczałem tego do świadomości. No bo jak to tak walczyć z samym sobą... i co to za choroba, której nie można wyciąć skalpelem.

 

Może to zabrzmi okrutnie, ale po dzisiejszej lekturze forum czuje się lepiej, bo koniec końców nie tylko ja mam problem z samym sobą. Naprawdę czuję się spokojniejszy, że nie jestem sam z tematem i jeszcze spokojniejszy jak czytam, że da się z tego wyjść.

 

To tyle na początek, resztę mojej historii będę dopisywał już pewnie w odpowiednich wątkach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kubulek!

 

Czy byłeś już w poradni psychiatrycznej i zostałeś dokładnie zdiagnozowany? Czy dookreślono, jaki masz rodzaj nerwicy (nerwica natręctw, nerwica lękowa etc.)? Podjąłeś leczenie - leki i/lub psychoterapia? Mam nadzieję, że wiedząc już dokładnie, co Ci jest, będziesz miał siłę do walki ;) Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×