Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nowy rok - nowe życie


dołek

Rekomendowane odpowiedzi

Zaraz się zacznie nowy rok, przydałoby się coś zmienić w swoim życiu.

Ten wątek poświęcony jest planom na zmianę życia. Wpisujcie tu swoje plany (nie muszą być jakieś ogromnie trudne cele, nawet małymi kroczkami można coś zdziałać), a później piszcie na ile się udało coś zrobić.

 

 

 

Ja mam dwa postanowienia:

-Zapisać się na naukę śpiewu 3 stycznia, a jak szkoła będzie miała wolne to 10 stycznia (wiem to nic nadzwyczajnego, ale jestem okropnie nieśmiały i to dużo mi da w szczególności, że bardzo chciałbym umieć śpiewać, bo śpiewanie daje mi wiele radości)

-Regularnie robić pompki (codziennie, zacznę od 30 pompek i stopniowo będę zwiększał + koktail białkowy na zwiększenie masy, spokojnie same białko bez nie wiadomo czego, żeby mi nic nie zaszkodziło)

 

Wiem, że mało, ale kiedyś gdzieś słyszałem: "mierz siły na zamiary", a ja nie mam za dużo siły, lecz chcę cokolwiek zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-Regularnie robić pompki (codziennie, zacznę od 30 pompek i stopniowo będę zwiększał + koktail białkowy na zwiększenie masy, spokojnie same białko bez nie wiadomo czego, żeby mi nic nie zaszkodziło)

 

To będzie zabawne.

 

Ja nie uważam, by nowy rok był jakimś innym i specjalnym dniem i by zamiary, które będę realizował od tego dnia miały mieć większe szanse powodzenia niż w inny. Dlatego wszystkie zmiany wprowadzam na bieżąco, zaś 1 stycznia nie wprowadzam żadnych, by w ten sposób okazać materialistyczną pogardę dla ludzi wierzących w magię liczb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie kwestia silnej woli. Po prostu należy sobie uświadomić, że ten dzień jest takim samym dniem jak każdy inny. Nie ma żadnej magii w tym, że coś zaczniesz akurat 1 stycznia. Sam odpowiadasz za powodzenie tego co zamierzasz zacząć i to tylko od ciebie zależy czy ci się powiedzie. Może nawet lepiej jest zmiany wprowadzać innego dnia. Ostatecznie wielu ludzi ma jakieś postanowienia i jeżeli oni się złamią, to mamy wymówkę, by także się złamać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również jestem zdania, że robienie postanowien na nowy rok jest niepotrzebne. Dla takich ludzi pierwszy dzień nowego roku jest dniem szczególnym. Moim zdaniem, żeby być szczęśliwym każdy dzień w roku powinien być szczególny i każdym dniem można coś zmienić. A co masz zrobić w nowym roku zrób już dziś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×