Skocz do zawartości
Nerwica.com

CZY KTOŚ TAK MA???


constantin83

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,jestem tutaj nowy ,ale myśle że nie sam z objawami jakie mam od 10 lat chouję na CHAD .10 lat temu miałem ciężką depresją prawie rok siedziałem w domu bo bałem się świata ,ludzi ogółem wszystkiego ,później na wiosne odrodziłem śię na skutek manii która przyszła niespodzieawanie .Chcę skupić się na objawach które mam teraz a zarazem zapytać się czy ktoś z WAS ma tak w depresji??? mam takie dziwne uczucie jakby ktoś zabrał mi moje zdolnośći umysłowe a jestem dobrym fotografem dokładnie jest to olbrzymie otępienie do tego mam taki dziwny objaw jak patrze na telewizor to dzwięk przychodzi do mnie z opóźnieniem nie ma synchronizacji z obrazem,bez względu na to co oglądam ,do tego jeszcze mam olbrzymie uczucie tak jakby ktoś zabrał mi moje uczucia nie odczuwam smutku radośći jestem jakby żywym ciałem tylko widzę ...!Do tego mam zachwiane zmysły smaku, węchu,itp czy w depresji tak jest czy może tym razem jest to coś gorszego???

 

-- 28 gru 2014, 14:11 --

 

Witam,jestem tutaj nowy ,ale myśle że nie sam, z objawami jakie mam od 10 lat choruję na CHAD .10 lat temu miałem ciężką depresją prawie rok siedziałem w domu bo bałem się świata ,ludzi ogółem wszystkiego ,później na wiosnę odrodziłem śię na skutek manii która przyszła niespodzieawanie .Chcę skupić się na objawach które mam teraz a zarazem zapytać się czy ktoś z WAS ma tak w depresji??? mam takie dziwne uczucie jakby ktoś zabrał mi moje zdolnośći umysłowe a jestem dobrym fotografem dokładnie jest to olbrzymie otępienie do tego mam taki dziwny objaw jak patrze na telewizor to dzwięk przychodzi do mnie z opóźnieniem nie ma synchronizacji z obrazem,bez względu na to co oglądam ,do tego jeszcze mam olbrzymie uczucie tak jakby ktoś zabrał mi moje uczucia nie odczuwam smutku radośći jestem jakby żywym ciałem tylko widzę ...!Do tego mam zachwiane zmysły smaku, węchu,itp czy w depresji tak jest czy może tym razem jest to coś gorszego???

 

-- 28 gru 2014, 14:12 --

 

-- 28 gru 2014, 14:11 --

 

Witam,jestem tutaj nowy ,ale myśle że nie sam, z objawami jakie mam od 10 lat choruję na CHAD .10 lat temu miałem ciężką depresją prawie rok siedziałem w domu bo bałem się świata ,ludzi ogółem wszystkiego ,później na wiosnę odrodziłem śię na skutek manii która przyszła niespodzieawanie .Chcę skupić się na objawach które mam teraz a zarazem zapytać się czy ktoś z WAS ma tak w depresji??? mam takie dziwne uczucie jakby ktoś zabrał mi moje zdolnośći umysłowe a jestem dobrym fotografem dokładnie jest to olbrzymie otępienie do tego mam taki dziwny objaw jak patrze na telewizor to dzwięk przychodzi do mnie z opóźnieniem nie ma synchronizacji z obrazem,bez względu na to co oglądam ,do tego jeszcze mam olbrzymie uczucie tak jakby ktoś zabrał mi moje uczucia nie odczuwam smutku radośći jestem jakby żywym ciałem tylko widzę ...!Do tego mam zachwiane zmysły smaku, węchu,itp czy w depresji tak jest czy może tym razem jest to coś gorszego???

 

-- 28 gru 2014, 14:15 --

 

 

 

-- 28 gru 2014, 14:27 --

 

Witam,

Moj problem trwa juz od okolo 2 miesiecy.przestaje myslec logicznie,mam problem z pamiecia,utracilem jakiekolwiek zainteresowanie zyciem i swiatem zewnetrznym.Kazda czynnosc nawet najprostsza sprawia mi trudnosc,nie potrafie sie na niczym skupic dlatego nic nie chce robic.Powoli juz sama ze soba nie moge wytrzymac strasznie sie mecze tym ze jestem nieobecny,to jest strasznie trudno wytlumaczyc jesli sie tego nie czuje.Trudno jest mi zrozumiec czesto co ludzie do mnie mowia,ogladajac film nie rozumiem go,mam problem ze zrozumieniem tekstu pisanego-czytam ale tak jakbym nie rozumial slow i nie potrafie ich zlaczyc w calosc,tak jakby moj mozg sie wylaczyl,do tego nie odczuwam zadnych uczuc czy emocji nawet nie jestem zdolny do płaczu totalna obojetność,jestem zdezorientowany,w ogole tez nie mam orientacji w terenie do tego dziwne uczucie gdy oglądam telewizor dzwięk nie ma synchronizacji z obrazem po prostu dochodzi poźniej BARDZO MNIE TO MARTWI!!! ,jakbym przestal byc czlowiekiem a stawal sie przedmiotem,totalnie nie obchodzi mnie nic i nie chce mi sie zyc.Co bardzo ciekawe stracilem tez poczucie rytmu ktore mialem bardzo dobre mam wrażenie,ze wszystko co umiałem ,jakby ktoś mi skasował nie umiem tego opisać to tak jakby ktoś mi zabrał zdobyte przez lata umięjętnośći a jestem dobrym fotografem .co to jest depresja ?a może coś innego?PROSZĘ O POMOC!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZY MÓZG W DEPRESJI PRACUJE WOLNIEJ I CZY PŁATA TAKIE FIGLE???

 

-- 28 gru 2014, 14:55 --

 

Brałem 7 lat Afobam 3mg na dobę Velafax i Depakine Chrono teraz jestem po odstawieniu tych leków bo psychiatra stwierdził u mnie uzależnienie obecnie łykam inne leki KETILEPT 250 do tego CHLOROPROTAXEN TO JUŻ OD MIESIĄCA I NIE MA EFEKTU...

 

-- 28 gru 2014, 15:18 --

 

TERAZ NAWET JAZDA SAMOCHODEM JEST DLA MNIE NIEWYOBRAŻALNA NIE TO ,ŻE JESTEM PRZYMULONY OD LEKÓW ALE DLATEGO GDYŻ MAM UCZUCIE JAKBYM WSZYSTKO CO ZWIĄZANE Z AUTEM A DOKŁADNIE JAZDĄ NIM ZAPOMNIAŁ, WSZYSTKO WYDAJĘ SIĘ TAKIE OBCE INNE DO TEGO OLBRZYMII LĘK PRZED LUDŹMI MAM WRAŻENIE ,ŻE WSZYSCY NA MNIE PATRZĄ???DZIWNE TO WSZYSTKO TO BARDZO MOCNO...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×