Skocz do zawartości
Nerwica.com

[NABÓR] Konkurs na Forumowego Farmaceutę


Gość slow_down

Rekomendowane odpowiedzi

Ogłaszam 932850923852 konkurs w tym roku. A mianowicie - o tytuł Forumowego Farmaceuty. Czyli osobę, która jest obeznana w temacie leków, stara się doradzać na forum w dziale Indeks Leków.

Czas start.

Nabór kończy się 29 stycznia o godz 22:00.

Proszę o typowanie tylko 3 użytkowników i zwrócenie uwagi na to, by jeden nick nie powtarzał się kilka razy.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że żart. Dla mnie jednym wielkim żartem są pozostałe konkursy. Więc pożartujmy sobie dalej. Jak szaleć to szaleć. Kategoria, moim zdaniem, nietypowa lekko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już obejrzałem. Ale dzięki za radę.

 

-- 27 gru 2014, 23:40 --

 

slow_down, ale po głębszym zastanowieniu, myślę, że to jest strzał w dziesiątkę :great: Być może nawet lepsze od pozostałych konkursów.

 

Cieszę się, że tak uważasz.

 

No i zgłaszam kolegę Kelabx3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejny konkurs... flaki mi się poprzewracali

 

slow_down, z Ferdkiem coś jest na rzeczy 4328 str. na spamowej ;)

może ktoś potwierdzić, czy nie blefował z reniferem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pluszowa, pozdrawiam po sąsiedzku ;) Silesia górą.

 

Moim zdaniem, tacy farmaceuci na forum są potrzebni. Sam już kiedyś dzięki pewnej poradzie wyszedłem na prostą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, wyjdźcie na miasto, wypijcie coś, potańczcie, poruchajcie, to Wam przejdą pomysły na siedzenie w necie i takie durne tematy :) Na pewno część Waszych zaburzeń wynika z chronicznego siedzenia na kompie czy w domu :D A skoro jest konkurs na najlepszego farmaceutę, to niech wygra ten, który sam zrobi amfetaminę :) Chętnie odkupię finalny produkt na spróbowanie :) Wcinam wellbutrin a to daleki krewny amfy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie generalizuj. Wychodzę na miasto, widuję się ze znajomymi, studiuję, podróżuję a przy komputerze jestem głównie w nocy ze względu na bezsenność. A co do konkursów - traktuję je z dystansem z nutą zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×