Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zaloty i podrywy


Gość Goplaneczka

Rekomendowane odpowiedzi

Maczugą w łeb i do jaskini.

Mi się ta metoda zawsze wydawała szalenie romantyczna... Żadnych ceregieli... Silny facet zdobywca...

Bo z moim zdecydowaniem i pewnością siebie każda inna metoda zawodzi- całość trwa i trwa i efektów nie widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem z facetami jest taki, że niektórzy nie zauważają podrywu w ogóle ;P

Sama nie wiem, co na mnie działa. Chyba najbardziej komplementy, naprawdę :mrgreen: poza tym zaproszenia do kina, albo chociaż na zwykły spacer. Prowokowanie do całusów (faceci, trochę pomysłowości...) Działają najprostsze rzeczy, trzeba tylko wiedzieć jak i kiedy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie umiem podrywać bo...po prostu nie umiem...mnie dziewczyna musiala by poderwać ale wiem,że to nierealne....nie jestem przystojny >

A poza tym mam problemy z odzywaniem się do płci żeńskiej,więc na pewno nikogo w życiu nie poderwe...a zresztą może Piotrek ma rację, może po prostu mam spotkać tą jedyną osobę i coś się takiego stanie,że będe w stanie się odezwać.Może rzeczywiście to jest jak magnes.Oby ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najczęściej na Pratchetta i sztuki walki, zawsze też jest jakiś zespół który obydwoje lubimy ;)

 

Już myślałam, żeby zmienić taktykę, bo strasznie powtarzalna jest :P

Skuteczna bardzo, ale tego elementu, który wytwarza dłuższe związki (niż na przykład jeden wieczór tudzież "ale tak w ogóle to jesteśmy kumplami") to nie znam :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehhh, chyba nie ma dobrego sposobu, faceci ogolnie sa albo niedomyslni albo juz niewiem o co chodzi :D a kobitki, nio komplementy sa fajne, kiedys chlopak przyniosl mi taki strasznie wielki bukiet tulipanow i zonkili (kradzionych gdzies na ogrodkach :lol: ) przecudowne uczucie dostac taki "bukiecik", kwiaty uwielbiam dostawac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój kolega miał kiedyś taki zwyczaj dziwny że lubił załatwiać potrzebę w dziwnych miejscach, co go niezwykle cieszyło i bardzo się tym chwalił. No więc kiedyś poderwał jedną dziewczynę na tekst : nie uwierzysz w jakim miejscu ostatnio zrobiłem kupę! :lol:

ale to już stare dzieje.

a ostatnio jeden koleś zaczął mnie podrywać na mszy w kościele :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój kolega miał kiedyś taki zwyczaj dziwny że lubił załatwiać potrzebę w dziwnych miejscach, co go niezwykle cieszyło i bardzo się tym chwalił. No więc kiedyś poderwał jedną dziewczynę na tekst : nie uwierzysz w jakim miejscu ostatnio zrobiłem kupę! :lol:

ale to już stare dzieje.

a ostatnio jeden koleś zaczął mnie podrywać na mszy w kościele :lol:

 

Wymiękłaś mnie :D

Nie odkryję Ameryki, gdy powiem, że najskuteczniejszym sposobem jest rozśmieszenie kobiety - jest już ugotowana, przynajmniej ja. Oczywiście, musi to być humor pociągającyyy.

Czasami jednak najłatwiejsze są sposoby najporostsze. Najlepszy podryw jaki pamiętam to po prostu pocałunek znienacka! Ani się obejrzałam, więc nie zdążyłam zaprotestować - potem już samo poszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja wiem kobieta lubi byc zaskoczona czym oryginalnym ale wbrew pozorom banalnie prostym i zawsze staralem sie takim byc. Niby Kobiety lubia rozmawiac i trzeba dac im sie wygadac, nie wolno byc zbyt nachalnym, heh bylem taki za kazdym razem i zaskakiwalem za kazdym razem ale niestety to wszystko zawsze zawodzilo bo cholera wie czego One chca w zasadzie to ja wiem Pudziana ktory przyjedzie Audi AS8 z kolekcja łancuchów na szyi jak BA z druzyny A. Tego one chca i na takie cos leca a te gadki ze facet powinien byc czuly to tylko slowa wcale tak nie jest...!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×