Skocz do zawartości
Nerwica.com

brak tematu, bezsilność


liwka

Rekomendowane odpowiedzi

Zabiję się, zabiję, nie dam rady, nie wytrzymam, alkohol, tabletki, prowokacja? Nie ;( Proszę o jakieś słowa

 

-- 27 gru 2014, 14:39 --

 

nie potrafię się zgłosić na sor, nie mogę się przemóc, a tu w domu ze sobą nie wytrzymam. Proszę niech ktoś pomoże. Ja wiem, że to głupi, desperacki post :(

 

-- 27 gru 2014, 16:02 --

 

mam myśli samobójcze, codziennie łykam po 20 tabletek tranxene, popijam alkoholem. Czuję się fatalnie, nie chcę psuć rodzicom świąt. Nie wiem gdzie się zgłosić po pomoc, na pogotowie nie mam odwagi zadzwonić, bo wiem, że są dużo poważniejsze przypadki. Ale... leżę w łóżku, tysiące myśli przychodzi mi do głowy i nagle robię coś impulsywnego. Mam borderline'a, depresję, uzależnienie od leków. Teraz miotam się i myślę o najgorszym. Jest sobota, a ja nie wiem co mam zrobić. Gdzie iść po pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może sama zgłoś się na izbę przyjęć do szpitala w swoim mieście. Powiedz że masz objawy załamania nerwowego i myśli samobójcze z którymi nie dajesz rady. Działaj! Też kiedyś byłam w podobnej sytuacji, był to koszmar, ale uwierz mi - jeszcze będziesz normalnie żyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

liwka, idź na sor na ul.Lubicz i poproś o skierowanie do psychiatry dyżurnego na Kopernika 21a. Tam są sensowni lekarze, większość jest terapeutami. Dyżurny jest chyba od 14:30 do 9, tylko trzeba to skierowanie mieć.

Albo od razu na sor w Kobierzynie lub na Rydygiera (skoro jest tak źle). Innego wyjścia w Twoim stanie nie widzę. Znam ten ból, trzymaj się..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×