Skocz do zawartości
Nerwica.com

Chciałbym porozmawiać


ksiezyc

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko musi się najpierw w tutejszych realiach jakoś odnaleźć.

 

no ja się nie odnalazłem...zbłaźniłem się teraz całe forum ze mnie drwi...to już koniec... tylko bieber może to zmienić...kocham go...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha ja myślę że dużo więcej osób na tym forum słucha Arasha, tylko trzeba by wiecej popytać :D Bo to taki artysta że jak się go słucha to jakoś wraca do człowieka utracona przez stresy energia... a przynajmniej ja tak mam :smile:

Ok to nick mamy już rozszyfrowany, teraz pytanie czy lubisz też Ulicę Sezamkową?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ksiezyc, dobrze piszesz, jedynie jego muza wyciąga mnie z depresyjnego marazmu :yeah: No i nie ma skutków ubocznych. Ale myślę, że Arasha raczej mało kto słucha. Tu na forum jest dział, co kto z muzy lubi czego-aktualnie-s-uchasz-t18063.html, jak się chcesz zorientować i trochę lepiej poznać forumowiczów :P

 

Ulicy Sezamkowej nie lubię, ale lubię ciastka ( aż za bardzo ) :hide: , a Ciasteczkowy Potwór jest przesłodki ( przynajmniej na tym avku ) :angel:

 

Wpadnij jutro na forum, jak będziesz miał czas i ochotę, bo ja się powoli zbieram :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - kop i relax bez skutków ubocznych, ludzie co by było gdyby nie istniała muzyka.... pewnie bym już dawno wisiał na jakims drzewie, albo nie, pewnie wątpliwości i natrętne myśli że sznur jest za słaby żeby mnie utrzymać albo źle zawiązany odwiodły by mnie od tego :lol:

O słodyczach mi nawet nie mów, właśnie kończę paczkę "Michałków", ja też lubię słodycze aż za bardzo, po świętach trzeba bedzie spedzić trochę czasu na intensywnym ruchu fizycznym żeby to odpokutować :uklon:

Dzięki za rozmowę, sprubuje jutro być :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - kop i relax bez skutków ubocznych, ludzie co by było gdyby nie istniała muzyka.... pewnie bym już dawno wisiał na jakims drzewie, albo nie, pewnie wątpliwości i natrętne myśli że sznur jest za słaby żeby mnie utrzymać albo źle zawiązany odwiodły by mnie od tego :lol:

Typowe rozkminki :lol::lol::lol: / bez urazy /

 

Dzięki za rozmowę, sprubuje jutro być :)

Czekam ;) Liczę na Ciebie ziomalu 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×