Skocz do zawartości
Nerwica.com

leszek


Leszek

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze raz. Tu nie ma chorych psychicznie.

A wstręt do owadów nie jest jakąś specjalnie rzadką przypadłością.

Przeczytaj raz jeszcze swoje pytanie.

 

a pytanie mam do tych co sie boja tych pajakow czy tam owadow. jak to mozliwe, ze sie mozna bac czegos takiego ???

A jak można się o to pytać? Mają ku temu wstręt. Wrodzony. To tak jakbyś Ty miał się tarzać we własnych odchodach. Wstrętne, prawda? Ale nie panujesz nad tym.

Czy na socjologi kształcą idiotów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty mądralo od wszystkiego!!!!!! Może byś sobie jednak odpuścił? Skoro jesteśmy chorzy psychicznie to co ty tu robisz???? Zadajesz się ze świrami????

Jeśli dla ciebie każda z fobii jest głupia to czego ty tu szukasz?

Żyj sobie w realu i nie przeszkadzaj inteligentnym ludziom w rozmowie.

 

Ps. Niech mnie ktoś zbanuje, a..... :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty mądralo od wszystkiego!!!!!! Może byś sobie jednak odpuścił? Skoro jesteśmy chorzy psychicznie to co ty tu robisz???? Zadajesz się ze świrami????

Jeśli dla ciebie każda z fobii jest głupia to czego ty tu szukasz?

Żyj sobie w realu i nie przeszkadzaj inteligentnym ludziom w rozmowie.

 

Ps. Niech mnie ktoś zbanuje, a..... :twisted:

Jakimi swirami? Boicie sie takiej nazwy jak choroba psychiczna?

A jesli potrafisz czytac to bys sie dowiedziala co ja tu robie,czego szukam z postu dzien dobry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przestan sie przypieprzac do wszystkich, gdyz widze ze w roznych tematach jedziesz ludziom, jak nie rozumiesz pewnych spraw to sie nie wypowiadaj!!!!!!!

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 12:30 pm ]

z Twoim nastawieniem to raczej dobrej pracy nie napiszesz, i radze moze sie doksztalcic troche zanim zaczniesz sie wypowiadac!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popatrz ile ludzi jest na forum i tylko Ty zachowujesz sie jak kretyn wiec z kim tu jest cosik nie tak?? :D

taaaaak, osoba bez zadnych problemow zachowuje sie jak kretyn przy osobach chorych leczacych sie u psychiatrow :lol: ciekawe :lol:

a moze to dla was szok, ze osoba normalna nie chce sie tak dziwnie zachowywac i ciagle nazekac tak jak wy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaaaak, osoba bez zadnych problemow zachowuje sie jak kretyn przy osobach chorych leczacych sie u psychiatrow ciekawe

a moze to dla was szok, ze osoba normalna nie chce sie tak dziwnie zachowywac i ciagle nazekac tak jak wy?

 

Nie no, ty się robisz nie do wytrzymania!

Wyobraź sobie, że my nie siedzimy 24h/d i nie użalamy się nad sobą. Większość z nas ma prace, rodzine i NORMALNE życie! Tylko są problemy z którymi sobie nie radzimy! Ale po co ja ci to pisze, skoro to ty jesteś NORMALNY to powinieneś o tym wiedzieć!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ignorancja: 5+, wiesz szkoda czasu na tlumaczenie Ci czegokolwiek....wedlug mnie to z Toba jest cosik nie tak, jakies zaburzenia osobowosci??brak akceptacji otoczenia?? samoakceptacji?? :D

ahaaaa i powodzenia w pisaniu pracy (sądząc po wieku juz jakis czas zbierasz te materialy :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ciekawe jakie to zycie wyglada niby normalne u was moze opowiesz kochana jak to u Ciebie jest

 

No to tym razem ty zadaj sobie troszke trudu i poczytaj moje posty a zobaczysz jak wygląda, moje NORMALNE życie!

Nie uważam się za chorą psychicznie i nawet gdybyś stawał na rzęsach to nikomu tu nie wmówisz że jesteśmy nienormalni!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problemy ze zrozumieniem? aaa no tak, musisz zmniejszych dawki lekow :lol:

chodzi mi o niby "normlane" zycie osob chorych psychicznie, czyli wyrwalas sie to chce uslyszec jak prowadzisz to "normlane"zycie

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 12:52 pm ]

Nie uważam się za chorą psychicznie i nawet gdybyś stawał na rzęsach to nikomu tu nie wmówisz że jesteśmy nienormalni!

buhahaha, dzieki

kazda osoba ten teges uwaza, ze jest normalna(dziwne tylko, ze odwiedza psychiatrow) :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×