Skocz do zawartości
Nerwica.com

NABÓR DO KONKURSU PORZĄDNE CHŁOPY Z FORUM


Arasha

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z obietnicą biorę się poważnie za organizację konkursu na Najporządniejszego chłopa na forum 8)

Mam już pewne pomysły na nagrodę, ale na razie :mhm:

 

Oto regulamin :

 

1) Do końca tego roku zbieram kandydatów ( w przypadku zbyt małej ilości - przedłużam do Trzech Króli )

2) Ankietę utworzę w Sylwestra na podstawie zgłoszonych kandydatów

3) Aby daną osobę móc rozpatrywać, musi otrzymać min 3 propozycje od forumowiczów ( jak będzie za mało osób, to rozpatrzę dołączenie również osób, które otrzymały po 2 propozycje )

4) Można uprawiać prywatę, tzn. zgłaszać swoich znajomych, drugie połówki etc.

5) Kandydatów mogą podawać zarówno panowie, jak i panie

6) Nie można proponować samego siebie ( wybaczcie ! )

7) Nie trzeba podawać wyjaśnienia, z jakiego powodu podaje się tą, a nie inną osobę

 

Chciałam zaznaczyć, że konkurs nie jest żadną kpiną ani drwiną z czyichś poglądów czy dziwactw. Celem jest lepsze poznanie siebie, próba znalezienia pozytywów w drugim człowieku i dobra zabawa :D

 

Serdecznie zapraszam do udziału !

 

bozonarodzeniowe010.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha,

 

Nie trzeba podawać wyjaśnienia, z jakiego powodu podaje się tą, a nie inną osobę

 

mogłaś napisać, że nie trzeba ale mile widziane ;/

to by było bardziej zbieżne z ideą tematu.

ale już się nie czepiam, bo ładnie wypunktowane i suma sumarum solidnie podeszłaś do sprawy, niech Cie bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam carlosbeuno, INTEL1 i nieboszczyk.

ja nie jestem porządny znaczy niby jestem ale wcale nie chciałbym być taki tylko nieśmiałość, ciamajdowatość i brak zaradności powoduje że taki jestem. Naprawdę chciałbym być ruchaczem nabuzowanym testosteronem który zaliczałby panienki i lał innych facetów ile wlezie. :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie jestem porządny znaczy niby jestem ale wcale nie chciałbym być taki tylko nieśmiałość, ciamajdowatość i brak zaradności powoduje że taki jestem. Naprawdę chciałbym być ruchaczem nabuzowanym testosteronem który zaliczałby panienki i lał innych facetów ile wlezie. :twisted:

Przynajmniej szczerości i samoświadomości nie można Ci odmówić:) Są bardziej kontrowersyjne kandydatury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×