Skocz do zawartości
Nerwica.com

Gdzie opłaca się mieszkać?


Flora3

Rekomendowane odpowiedzi

Mi też się marzy małe miasteczko ... już mam nawet jedno upatrzone :105:

Nie widzę żadnych plusów mieszkania w dużym mieście ... poza anonimowością i większą szansą na znalezienie pracy ( do której i tak trzeba doliczyć przynajmniej godz. na dojazd, stojąc w korkach :pirate: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w jakim polskim mieście opłaca się mieszkać? Gdzie są tanie mieszkania(wynajem)? Gdzie łatwiej o pracę?

czy zamieszkanie w mniejszym mieście to dobry pomysł ?

marzy mi się wyprowadzka z krakowa.

W Łodzi jest stosunkowo tanio ale z kolei o pracę już nie tak łatwo (chociaż akurat z tym jest coraz lepiej) Wrocław i jak na razie to tyle. Co do wyprowadzki do mniejszych miast to są 2 możliwości. 1. Albo zaszyć się w jakimś mniejszym mieście szukając czegoś pod swoim kątem jeśli chodzi o kwestie zawodowe.2. Zaszyć się w mniejszym"tańszym" mieście/miasteczku z dobrym dojazdem obok znacznie droższego miasta w którym zamierza się pracować. Minusem tego jest jedynie to że długo się takie rzeczy załatwia ale u mnie to już sprawdzona metoda:). Nie wiem czy skłoniłem do większej refleksji ale zawsze jakiś wariant.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa ... w Bielsku są widoki ... ale tylko na góry :lol:

Mam rodzinę tam i im finansowo powodzi się bardzo dobrze, jak im powiedziałem ile zarabiam to mi powiedzieli że u nich to nie możliwe tak mało zarabiać ale oni obracają się w klasie średniej a może i zahaczają o wyższą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×