Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ja-DDA, Ona-tez powinna?


Labradorek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wiersz: Ja DDA ona inna być powinna.

 

Ale jak już jesteśmy przy DDA to może ktoś spróbuje wyjaśnić mi to dlaczego jestem DDA. Co na to wskazuje? Jakies poszlaki może?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem odnosze wrażenie, że związek z osobą z tzw. normalnej rodziny zawsze zdany jest na niepowodzenie, bo nigdy druga osoba nie zrozumie mojego zachowania, co czuje. Moze powinniśmy się wiązać z osobami z podobnym syndromem?

 

Zawsze można spróbować zawalczyć o siebie.

Syndrom DDA to spectrum zachowań wpływających na funkcjonowanie pod postacią negatywnych działań, które powodują trudności.

Żeby dana osoba zrozumiała Cię, nieważne z jakiej rodziny pochodzi, to muszą nastąpić okoliczności, np. musi przejawiać chęć zrozumienia. A Ty też musisz postarać się, chcieć zostać zrozumianą. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, to od takich spraw jest psychoterapia. Niestety w wielu przypadkach sami sobie nie jesteśmy w stanie pomóc z uwagi na brak obiektywizmu wobec siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Labradorek, NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK DDA !!!

To tak gwoli jasności.

 

A podstawowa rzecz - chyba lepiej nie pielęgnować tego co jest zaburzone i pod tym kątem szukać partnerki, a na odwrót - ciągnąć do tego co normalne ! Samemu się wyleczyć i wtedy sam nie będziesz umiał wytrzymać z kimś zaburzonym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×